Armio Wyklęta Tczew Pamięta!

  • 03.03.2021, 16:00
  • Wawrzyniec Mocny
Armio Wyklęta Tczew Pamięta! Młodzież Wszechpolska

Podziel się:

Oceń:

Tegoroczne obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Tczewie mimo ograniczeń związanych z pandemią uważamy za bardzo udane. Wiele środowisk w tym przedstawiciele Młodzieży Wszechpolskiej organizowało się by oddać pamięć Żołnierzom Niezłomnym.

- Zapaliliśmy znicze przy pomniku ofiar komunistycznego terroru i zadbaliśmy by tablice na rondzie im. Żołnierzy Wyklętych wyglądały odświętnie i przykuwały uwagę przechodniów – mówi Rafał Buca, prezes Regionalnego Oddziału Młodzieży Wszechpolskiej. - Nie mogliśmy zorganizować obchodów jak co roku, zamiast tego odpaliliśmy race z transparentem, który był hasłem naszych dzisiejszych działań - Armio Wyklęta Tczew pamięta!

 

(tomm)

Fot. Młodzież Wszechpolska

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (4)


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hanys
hanys 14.03.2021, 18:48
Skonczy sie PIS skonczy sie z czczeniem bandytow tzw.wykletych.Juz niedlugo zrobimyz tym porzadek.
Polak
Polak 17.03.2021, 07:05
Czyli kto zrobi z tym porządek? Wy czerwona , bolszewicka hołoto.
Max M.
Max M. 05.03.2021, 15:36
Widzac mlodych ludzi skladajacych wience zastanawiam sie nad poziomem edukacji historycznej! Czyzby "bohaterowie" pokroju Burego, Ognia i im podobnych faktycznie mieli ksztaltowac kregoslup moralny mlodego pokolenia Polakow?
Lunau
Lunau 06.03.2021, 10:38
po wpisie widac zes obcy na ziemi kociewskiej wracaj do ziemi przodkow za ural
hanys
hanys 14.03.2021, 18:56
jestes koles zwyklym pisowskim debilem.bezmozgowiem....

Pozostałe