Rusza nabór wniosków do nagród w dziedzinie sportu

  • 11.01.2021, 11:00
  • Źródło: Gmina Tczew
Rusza nabór wniosków do nagród w dziedzinie sportu

Podziel się:

Oceń:

Wójt Gminy Tczew Krzysztof Augustyniak zaprasza do składania wniosków o przyznanie nagrody dla sportowców osiągających wysokie wyniki w dziedzinach sportu. Zgodnie z regulaminem przyznawania nagród i wyróżnień Wójta Gminy Tczew w dziedzinie sportu (określonego Uchwałą Nr XXXVII/244/2014 Rady Gminy Tczew z dnia 11.06.2014 r.) nagrody mogą otrzymać zawodnicy, zawodniczki i trenerzy będący mieszkańcami Gminy Tczew lub będący członkiem stowarzyszenia kultury fizycznej lub klubu sportowego działającego na terenie Gminy Tczew. Nagroda może być przyznana za osiągnięcia sportowe dokonane w roku poprzedzającym otrzymanie nagrody, bądź za całokształt osiągnięć.

Wnioski o przyznanie nagród należy składać do 31 maja 2021 r. w Biurze Podawczym Urzędu Gminy Tczew (ul. Lecha 12, 83-110 Tczew) - w chwili obecnej wnioski należy wrzucać do urny, która znajduje się w przedsionku siedziby Urzędu.

Wniosek może być złożony przez:
1) pełnoletniego zawodnika,
2) rodzica, opiekuna prawnego,
3) dyrektora szkoły,
4) rektora szkoły wyższej,
5) związku, klubu lub stowarzyszenia sportowego.
Wniosek należy odpowiednio uzasadnić.

Załącznikami do wniosku są w szczególności:
1) kserokopie dyplomów, potwierdzające osiągnięcia sportowe,
2) wycinki prasowe,
3) zdjęcia (medali, pucharów, dokumentujących udział w zawodach itp.),
4) inne dokumenty potwierdzające osiągnięcia sportowe.

Źródło: Gmina Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe