Wyniki konkursu „Artystyczna niespodzianka dla Świętego Mikołaja”

  • 22.12.2020, 11:00
  • Źródło: CKiS Tczew
Wyniki konkursu „Artystyczna niespodzianka dla Świętego Mikołaja”

Podziel się:

Oceń:

Centrum Kultury i Sztuki zorganizowało w tym roku Mikołajkowy konkurs dla przedszkoli.

Komisja jurorska miała nie lada wyzwanie, ponieważ wpłynęło bardzo dużo zgłoszeń konkursowych. Uczestnicy wykazali się kreatywnością, pomysłowością i fantastycznie wykonali konkursowe prace.

A oto najlepsi z najlepszych:

  • I miejsce i voucher na kwotę 500 zł do wykorzystania w Empiku wędruje do Niepublicznego Przedszkola Muszelka w Tczewie.
  • II miejsce i voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w Empiku otrzymuje Niepubliczne Przedszkole Chatka Puchatka w Tczewie.
  • III miejsce i voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w Empiku otrzymuje Niepubliczne Przedszkole Bajkowe w Tczewie.

Komisja jurorska postanowiła przyznać pozaregulaminowe wyróżnienie – otrzymuje je Niepubliczne Przedszkole Małe Jagódki w Tczewie.

Źródło: CKiS Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe