Bezpłatne badanie słuchu – 25 listopada

  • 24.11.2020, 15:00
  • Źródło: UM Tczew
Bezpłatne badanie słuchu – 25 listopada

Podziel się:

Oceń:

Osoby, które dostrzegają jakieś problemy ze słuchem mogą 25 listopada wykonać bezpłatne badanie.

Samochód ( SŁUCHOBUS ) z gabinetem do badań zaparkuje na parkingu za Urzędem Miejskim w Tczewie (pl. Piłsudskiego 1) . Bezpłatne badanie jest adresowane do osób po 40 roku życia, które mają problem z prawidłowym słyszeniem.

Badanie będzie wykonywane w środę 25 listopada w godzinach 9-14. Na badanie nie są prowadzone zapisy, należy przyjść bezpośrednio na miejsce. Aby wziąć udział w badaniu, nie jest potrzebny żaden dokument.

Badanie słuchu – audiometria tonalna – jest bezbolesne i nieinwazyjne trwa ok. 10-15 minut. Pacjent zakłada słuchawki i kolejno do każdego z uszu (nie do obu jednocześnie) są wysyłane dźwięki o różnym natężeniu. Zadaniem pacjenta jest naciskanie przycisku w momencie, gdy usłyszy dźwięk. Badanie pozwala na wstępne określenie charakteru i głębokości niedosłuchu.

Źródło: UM Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe