Bezpłatne szkolenia online w ramach projektu "Akademia Kompetencji Cyfrowych"

  • 23.11.2020, 11:00
  • Źródło: Gmina Tczew
Bezpłatne szkolenia online w ramach projektu "Akademia Kompetencji Cyfrowych"

Podziel się:

Oceń:

Rozwój społeczności lokalnych w coraz większym stopniu zależy od dostępu do wiedzy oraz innowacyjnego myślenia i działania. W każdym z tych elementów ważną rolę odgrywają nowoczesne technologie. Kompetencje cyfrowe w coraz większym stopniu stają się warunkiem pełnego funkcjonowania w aktualnych realiach, determinują nie tylko korzystanie z infrastruktury i usług, ale też pełne i świadome uczestnictwo w życiu społecznym, zawodowym i kulturalnym.

W związku z powyższym, w imieniu Związku Gmin Pomorskich, informuję o możliwości wzięcia udziału mieszkańców województwa pomorskiego w bezpłatnych szkoleniach on - line, w ramach projektu pt. „Akademia kompetencji cyfrowych dla mieszkańców województw pomorskiego, warmińsko – mazurskiego, podlaskiego”, którego grantobiorcą jest gmina Prabuty.

Warunkiem koniecznym do spełnienia kryterium rekrutacyjnego jest konieczność ukończenia w dniu szkolenia 25. roku życia.

Realizowane są następujące szkolenia:

 

Źródło: Gmina Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe