Przetarg na remont głównego budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej

  • 14.09.2020, 11:31
  • Źródło: UM Tczew
Przetarg na remont głównego budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej

Podziel się:

Oceń:

Ogłoszony został przetarg na modernizację budynku głównego Miejskiej Biblioteki Publicznej, przy ul. Jarosława Dąbrowskiego 6.

Zadanie pod nazwą: “Modernizacja budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Dąbrowskiego 6 na potrzeby infrastruktury społecznej” realizowane będzie w ramach projektu “Miasto od-nowa – rewitalizacja Starego Miasta i Zatorza w Tczewie”.

Zabytkowy budynek zostanie gruntownie przebudowany, chociaż wizualnie na zewnątrz niewiele się zmieni. – wyczyszczona zostanie elewacja, wymieniony dach, okna i drzwi.

Wewnątrz natomiast zmieni się prawie wszystko – urządzone zostaną nowe sale spotkań warsztatowych i integracyjnych, duża sala konferencyjna ( z ruchomą ścianą), mediateka (do odsłuchiwania zbiorów audio, płyt). Zbudowana zostanie winda zewnętrzna dla osób niepełnosprawnych (widoczna od strony ul. Kościuszki). Na poddaszu będą sale wystawiennicze . Zwiększy się powierzchnia magazynowa, przebudowane będą pomieszczenia biurowe, przebudowane wszystkie instalacje wewnętrzne.

Jest to zadanie 2-letnie. Termin zakończenia planowany jest na koniec października 2021 r.

 

Źródło: UM Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe