Rafał Trzaskowski w Tczewie.

  • 01.07.2020, 10:32
  • Paulina Stolz
Rafał Trzaskowski w Tczewie.

Podziel się:

Oceń:

Kandydat na prezydenta RP podczas wtorkowej konferencji prasowej w Tczewie ustosunkował się do remontu Mostu Tczewskiego.

Samorządowiec dużą uwagę skupił na Moście w Tczewie: „Deklaruję, że zadbam o to, by ten most stał się filią Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku”. Zwrócił uwagę na tczewski bulwar, w którym podobne pytania 5 lat wcześniej odpowiadał prezydent : „To miejsce jest symboliczne, bo równo pięć lat temu pan prezydent Andrzej Duda stał tutaj i krzyczał, że ten most wyremontuje. Dzisiaj pan prezydent Andrzej Duda krzyczy równie donośnie, ale niestety jeśli chodzi o remont mostu, nic się nie zmieniło. Został wystosowany list z kancelarii prezydenta, że wykracza to poza możliwości kancelarii”.

Rafał Trzaskowski oznajmił, że liczy na udział Prezydenta Polski w debacie organizowanej 2 lipca 2020 z udziałem prasy i mediów, na której mają zostać zadane konkretne pytania.

 

Paulina Stolz

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ja
ja 01.07.2020, 17:33
Kabaret to poważna impreza ..

Pozostałe