Koncert ONLINE / Karnawał zwierząt.

  • 22.06.2020, 09:37
  • Źródło: CKiS w Tczewie
Koncert ONLINE / Karnawał zwierząt.

Podziel się:

Oceń:

KONCERT „Karnawał zwierząt. Czytała Krystyna Czubówna” ONLINE zostanie udostępniony 26 czerwca 2020 o godzinie 18:00 na kanale YouTube Orkiestry Kameralnej Progress oraz w serwisie Facebook Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.

Jak ciekawie opowiedzieć o naturze, by wciągnąć słuchacza w ten niezwykły świat roślin i zwierząt – świat, którym otaczamy się na co dzień, a który tak rzadko prawdziwie dostrzegamy?

Dla prawdziwego melomana nie ma lepszej odpowiedzi niż słynny „Karnawał zwierząt” Camilla Saint-Saënsa! Dla polskiego widza, który w niedzielne, leniwe przedpołudnie oczekuje odświętnego rosołu nie ma lepszej recepty niż niezwykły głos... Krystyny Czubówny, który towarzyszy amatorom filmów przyrodniczych od wielu, wielu lat! 

Jak ciekawie opowiedzieć o naturze by wciągnąć słuchacza w ten niezwykły świat roślin i zwierząt – świat, którym otaczamy się na co dzień, a który tak rzadko prawdziwie dostrzegamy?

Dla prawdziwego melomana nie ma lepszej odpowiedzi niż słynny „Karnawał zwierząt” Camilla Saint-Saënsa! Dla polskiego widza, który w niedzielne, leniwe przedpołudnie oczekuje odświętnego rosołu nie ma lepszej recepty niż niezwykły głos... Krystyny Czubówny, który towarzyszy amatorom filmów przyrodniczych od wielu, wielu lat!

Ten koncert będzie połączeniem dwóch niezwykłych światów, by poprzez muzykę oraz niezwykle plastyczny, przekonujący głos Krystyny Czubówny opowiedzieć słuchaczom o naturze zwierząt. Głos Krystyny Czubówny przeprowadzi słuchaczy przez królestwo zwierząt zgodnie z kolejnością części wyznaczoną przez francuskiego kompozytora Camilla Saint-Saënsa, opisując przy tym poszczególne instrumenty oraz sekcje instrumentów i pomagając rozpoznać ich brzmienie.

Źródło: CKiS w Tczewie

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe