Tczewskie biblioteki zamknięte do 25 marca. Wszystkiemu winien koronawirus...

  • 13.03.2020, 15:03
  • Wawrzyniec Mocny
Tczewskie biblioteki zamknięte do 25 marca. Wszystkiemu winien koronawirus... W. Mocny

Podziel się:

Oceń:

W związku zarządzeniem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dotyczącym zapobiegania szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 wszystkie filie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie będą nieczynne od 12 do 25 marca.

Pechowo rozpoczęło się funkcjonowanie nowego gmachu bibliotecznego przy ul. Kościuszki. Promocja filii nr 8, o której mowa miała mieć miejsce już jutro w sobotę. Niestety dzień otwarty, a z im wiele atrakcji, został odwołany za sprawą zagrożenia związanego koronawirusem.

 

Dzisiaj na gmachu głównym biblioteki przy ul. J. Dąbrowskiego zauważyliśmy wywieszki informujące o tym, że wszystkie placówki biblioteczne w Tczewie są zamknięte do 25 marca...

 

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe