Pogrzeb cenionego kardiologa doktora Łukasza Biedrzyckiego

  • 27.02.2020, 12:57
  • redakcja
Pogrzeb cenionego kardiologa doktora Łukasza Biedrzyckiego FB

Podziel się:

Oceń:

Dotarła do nas smutna wiadomość. Dziś (27 lutego) w Swarożynie w kościele parafialnym pw. św. Andrzeja Boboli miała miejsce ceremonia pogrzebowa lekarza Łukasza Biedrzyckiego bardzo cenionego, jednego z najlepszych kardiologów na Pomorzu. Po mszy żałobnej trumna została odprowadzona na cmentarz przy ul. Rokickiej w Tczewie.

Jak napisała jedna z internautek: „Ogromna strata. Nie dość, ze znakomity lekarz to jeszcze wspaniały człowiek”.

 

Po nierównej walce z chorobą zmarł doktor Łukasz Biedrzycki – lekarz oddziałów kardiologicznych w Kociewskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o. W Starogardzie Gd., Szpitala Polskiego w Sztumie, a także Przychodni Rogowscy w Tczewie. Osierocił żonę i dwójkę małych dzieci.

 

Swoją pracą był związany z oddziałem kardiologicznym Szpitala Polskiego w Sztumie, gdzie pracował z tamtejszym ordynatorem dr Przemysławem Wilczewskim. Sztumska kardiologia jest coraz bardziej znana z wykonywania innowacyjnych zabiegów. Ostatnio wykorzystano ultradźwięki do usuwania pacjentowi zwapniałych złogów. Dr Ł. Biedrzycki był wyjątkowym wsparciem tego oddziału.

 

Pogrążonym w żałobie rodzinie, bliskim i przyjaciołom składamy wyrazy współczucia.

 

Wawrzyniec Mocny

html_redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Piotr
Piotr 03.03.2020, 16:51
Bardzo dobry kolega tytan pracy miłośnik koszykówki tagze dobry gracz.
nigdy zyciu nie sfaulował!!
dzentelmen w kazdym calu całe zycie bardzo kulturalny grzeczny juz od najmłodszych lat człowiek nie spotykanej grzeczności kultury ciepła ktorego nieskąmpił tagze kolegom

Pozostałe