Policjant po służbie zatrzymał poszukiwaną parę 30-latków

  • 04.02.2020, 17:06
  • redakcja
Policjant po służbie zatrzymał poszukiwaną parę 30-latków KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjantem jest się nie tylko w trakcie służby, ale również poza nią. Dowiódł tego jeden z funkcjonariuszy z tczewskiej komendy. Wczoraj po skończonej służbie policjant na ulicy Paderewskiego zauważył, a następnie zatrzymał 33-letnią kobietę oraz 30-letniego mężczyznę, którzy byli poszukiwani. Dzisiaj zatrzymana para trafi do Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim oraz w Gdańsku.

3 stycznia br. po godzinie 18.00 policjant wydziału prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie po skończonej służbie wracał swoim samochodem i na ul. Paderewskiego w Tczewie, zwrócił uwagę na spacerującą parę. Funkcjonariusz skojarzył, że te osoby są poszukiwane do odbycia kary pozbawienia wolności. Powiadomił oficera dyżurnego jednostki i nie wahając się, zatrzymał kobietę i mężczyznę, których następnie przekazał wezwanym na miejsce funkcjonariuszom z zespołu wywiadowczego.

 

Przypuszczenia policjanta były jak najbardziej trafne. 30-latek poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim na okres 3 miesięcy pozbawiania wolności. 33-letnia kobieta jak potwierdziły policyjne systemy, była poszukiwana na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Gdańsku na okres 3 miesięcy pozbawiania wolności.

 

Dzięki wzorowej postawie tczewskiego stróża prawa zatrzymana para dzisiaj trafi do aresztów śledczych. Takie zachowanie mundurowego pokazuje, że służbę w Policji pełni się 24 godziny na dobę.

 

opr. (tomm)/KPP Tczew

html_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe