Gdzie najtaniej zrobić codzienne zakupy? Ta aplikacja powie Ci który market jest najtańszy

  • 20.01.2020, 08:08
  • blix.pl
Gdzie najtaniej zrobić codzienne zakupy? Ta aplikacja powie Ci który market jest najtańszy

Podziel się:

Oszczędzaj i wydawaj pieniądze na to, na czym naprawdę Ci zależy.

Jak działa aplikacja Blix?

Jest to bezpłatna apka, którą możesz zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym, telefonie, czy tablecie i zawsze mieć pod ręką. Zawiera ona aktualne gazetki promocyjne marketów oraz większych sklepów. Wystarczy kilka kliknięć, by poznać ich bieżące oferty oraz promocje.

Szukasz konkretnego produktu? Wpisz jego nazwę w wyszukiwarkę. Wyświetlą Ci się wszystkie gazetki, w których go znajdziesz i będziesz mógł szybko porównać poszczególne oferty.

W Blix możesz także zainspirować się ciekawymi przepisami, które pomogą Ci odpowiedzieć na pytanie "co dziś ugotować?".

Aby ułatwić Ci zakupy, aplikacja daje możliwość stworzenia listy zakupów. Nie musisz już ryzykować, że zapomnisz karteczki z notatkami, albo wpisywać każdej potrzebnej rzeczy do notatnika w swoim telefonie. Wystarczy, że klikniesz na wybrany produkt i gotowe.

Co faktycznie daje Blix?

Jest to doskonałe narzędzie dla każdego, kto chce oszczędzać. Masz marzenia? Pragniesz realizować swoje cele, tylko brak Ci funduszy? Najłatwiej znaleźć oszczędności w codziennych wydatkach. Robiąc identyczne zakupy w dwóch różnych marketach otrzymasz dwa różne rachunki. Po co więc przepłacać, skoro możesz wybrać tańszą opcję, bez rezygnacji z jakości?

Aby nie wydawać pieniędzy na nieplanowane artykuły, dobrze jest zrobić sobie wcześniej plan żywieniowy na najbliższe dni oraz przygotować kompletną listę zakupów. Blix znacząco to ułatwia. Jeśli będziesz trzymać się listy, zmniejszysz prawdopodobieństwo kupowania niepotrzebnych artykułów, a także zbyt dużych ilości, które potem trzeba będzie wyrzucić, bo zepsują się zanim zostaną spożyte.

Korzystając z aplikacji Blix lub ze strony https://blix.pl, nie musisz zbierać papierowych gazetek. Przyczyniasz się dzięki temu do dbałości o środowisko, a jednocześnie zawsze masz pod ręką aktualne oferty. Możesz przejrzeć je w dowolnym miejscu, o dowolnej porze. W pracy, w kolejce do lekarza, czy w autobusie. Apka pozwala na oszczędność pieniędzy, ale i czasu. Idąc do marketu właściwie przygotowanym, nie musisz błądzić między półkami bez celu, zastanawiać się czego potrzebujesz, porównywać ceny. Po przejrzeniu gazetek wiesz już co warto wybrać.

Jak robić oszczędne zakupy?

Jeśli w Twoim ulubionym sklepie jest akurat promocja na paprykę, zaplanuj w swoim menu leczo, jeśli na owoce morza, sałatkę z krewetek. Pamiętaj przy tym, by nic się nie marnowało i staraj się kupować taką ilość, którą faktycznie domownicy będą w stanie zjeść.

Możesz sporządzać listę zakupów na podstawie aktualnych promocji w Twoim ulubionym sklepie lub wybierać taki market, w którym najtaniej nabędziesz to, czego potrzebujesz. Dzięki temu, że teraz masz dostęp do wszystkich gazetek w jednym miejscu, bardzo łatwo porównasz ich oferty. Jest to świetne rozwiązanie nie tylko w przypadku codziennych zakupów, ale także podczas szukania produktów, które kupujesz sporadycznie np. butów, odzieży, narzędzi, sprzętu turystycznego, RTV i AGD itd. Nie musisz tracić czasu na jeżdżenie między centrami handlowymi i szukanie idealnego artykułu w dobrej cenie. Teraz możesz go znaleźć na swoim telefonie i pojechać docelowo w jedno konkretne miejsce.

Blix to aplikacja, która daje wiele możliwości z myślą o Twoim wolnym czasie i pełnym portfelu.

blix.pl

Pozostałe