Zaplanuj ferie w bibliotece. Liczne atrakcje przygotowane przez bibliotekarzy

  • 10.01.2020, 08:00
  • Wawrzyniec Mocny
 Zaplanuj ferie w bibliotece. Liczne atrakcje przygotowane przez bibliotekarzy MBP Tczew

Podziel się:

Oceń:

TCZEW. Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie także w tym roku przygotowała bogatą ofertę bezpłatnych zajęć dla dzieci, które spędzą tegoroczne ferie zimowe w naszym mieście.

Codziennie od poniedziałku do piątku odbędą się w poszczególnych filiach zorganizowane zajęcia literacko-plastyczne dla uczestników indywidualnych. Każda filia zaprasza w wybrany dzień tygodnia np. w poniedziałki zajęcia odbędą się na Osiedlu Staszica, we wtorki na osiedlu Czyżkowo i w kolejne dni kolejne filie, zajęcia będą odbywać się między godziną 12 a 15 w zależności od filii. Szczegółowy plan zajęć na stronie www.biblioteka.tczew.pl. W trakcie zajęć m. in. czytanie bajek, warsztaty plastyczne tj. samodzielne projektowanie biżuterii, laurek na Dzień Babci i Dziadka, tworzenie zimowych pejzaży. Obędą też spotkania dla miłośników gier planszowych i puzzli oraz spotkania w Klubach dziecięcych.

codziennie w filiach na każdym osiedlu będą czekały na dzieci kąciki gier i zabaw.

Biblioteka przygotowała również zajęcia dla grup zorganizowanych, szczegóły i kontakty w sprawie zapisów na stronie biblioteki. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do skorzystania.

Więcej informacji na załączonym plakacie.

Opr (tomm)/MBP Tczew

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anonim
Anonim 10.01.2020, 11:06
Noo baaaardzo plastycznie.

Pozostałe