Koncert Noworoczny i Kwesta na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dąbrówce Tczewskiej

  • 09.01.2020, 11:54
  • Wawrzyniec Mocny
Koncert Noworoczny i Kwesta na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy… UG Tczew

Podziel się:

Oceń:

GM. TCZEW. W najbliższą niedzielę Gmina Tczew zaprasza na Koncert Noworoczny do Dąbrówki Tczewskiej połączony ze zbiórką na rzecz 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wystąpią młodzi i utalentowani artyści m.in. Paula Brzóska z zespołem, Jakub Freda, Marek Plutowski, a także dzieci i młodzież ze szkół podstawowych.

Na scenie orkiestrowej gminy Tczew zobaczymy młodych artystów ze: Szkoły Podstawowej w Dąbrówce, Szkoły Podstawowej w Miłobądzu oraz Szkoły Podstawowej w Lubiszewie. Swoje umiejętności pokarzą także tancerze ze Studia Tańca STAKATO oraz Aleksander Godzina z zespołem, Tymek Fasiczka, Roksana Link, Małgorzata Augustyniak. Imprezę poprowadzi Grzechu Godzina. A zatem atrakcji na pewno nie zabraknie.

 

W programie przewidziane są ciekawe licytacje, loterie, kawiarenki z poczęstunkiem, liczne atrakcje i niespodzianki dla dzieci, z których dochód zostanie w całości przeznaczony dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

 

Więcej informacji na załączonym plakacie.

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 09.01.2020, 18:23
Pokazać. Jak się pisze. Ale uczeni w tej gminie Tczew. Pewnie łysego szkoła

Pozostałe