Dialog, konfrontacja... Co wybierasz? Wystawa ceramicznej rzeźby w Fabryce Sztuk [GALERIA ZDJĘĆ]

  • 11.12.2019, 12:41
  • Wawrzyniec Mocny
Dialog, konfrontacja... Co wybierasz? Wystawa ceramicznej rzeźby w Fabryce Sztuk [GALERIA ZDJĘĆ] Zbigniew Mocny Czy warto za wszelką cenę stać uparcie na swoim stanowisku? - zdaje się pytać przez swoje rzeźby Katarzyna Jóźwiak – Moskal.

Podziel się:

Oceń:

TCZEW. Ostatnio miało miejsce niezwykle interesujące wydarzenie kulturalne. W Fabryce Sztuk odbył się wernisaż, na którym zaprezentowano wystawę rzeźbiarską: „Z drugiej strony”. Prace w ciekawy sposób nawiązują do obecnej sytuacji społecznej w Polsce, gdzie brakuje dialogu i próby zrozumienia racji drugiej strony.

Rzeźby pokazują z jednej strony próbę dialogu, a z drugiej przypominają, że jedna ze stron pozostaje głucha na jakiekolwiek argumenty. Tak jak często w życiu - zamiast drogi zrozumienia, wybieramy drogę konfrontacji.

Autorką wystawy jest absolwentka PWSSP w Gdańsku (obecnie ASP) Katarzyna Jóźwiak.

(tomm)/fot. Zbigniew Mocny

 

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (27)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe