[WIDEO] Ostra krytyka za słowa ujawnione na „taśmach Neumanna”. Briefing prasowy Arwida Żebrowskiego

  • 08.10.2019, 07:00 (aktualizacja 11.10.2019, 23:08)
  • Wawrzyniec Mocny
Briefing prasowy Arwida Żebrowskiego pod biurem S. Neumanna
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Sławomir Neumann powinien zrezygnować z kandydowania – takie było główne przesłanie briefingu prasowego kandydata na posła z listy PiS – Arwida Żebrowskiego. Spotkanie z mediami sztab wyborczy zorganizował tuż pod biurem poselskim posła Sławomira Neumanna.

Arwid Żebrowski, jest obecnie radnym Sejmiku Województwa Pomorskiego. Podczas briefingu oprócz członków sztabu wyborczego, wspierał go także poseł Andrzej Jaworski, wieloletni poseł ziemi gdańskiej. Tematem briefingu były nagrania dotycząca posła Platformy Obywatelskiej Sławomira Neumanna zwłaszcza te odnoszące się do Tczewa oraz mieszkańców tego miasta.

Poseł skrytykował język pogardy ujawniony w tzw. taśmach Neumanna.

 

- Język pogardy, którym posługuje się Sławomir Neumann jest charakterystyczny dla niego i jego środowiska politycznego – mówił parlamentarzysta. - Jako wieloletni poseł ziemi gdańskiej nie raz obserwowałem podobne zachowania polityków Platformy Obywatelskiej. Nagrania Neumanna świadczą o tym, w jaki obrzydliwy sposób ten Pan traktuje mieszkańców Pomorza i Polski. Jestem pewien, że na kolejnych taśmach będą równie bulwersujące słowa, które nie powinni nigdy paść z ust żadnego polityka, niezależnie od opcji. Dlatego Sławomir Neumann powinien wycofać się z życia politycznego.

 

 

- Jestem oburzony słowami prominentnego polityka Platformy Obywatelskiej, jakim jest Sławomir Neumann - mówił Arwid Żebrowski. - One udowadniają, że Pan poseł nigdy nie powinien zajmować się polityką, bo liczy się tylko jego indywidualny interes, a wszystkich wyborców traktuje tak jak mogliśmy to usłyszeć na taśmach. Sławomir Neumann powinien nie tylko przeprosić mieszkańców Pomorza za swoje słowa, ale również zrzec się kandydowania. Zobaczymy czy to zrobi i zachowa resztki honoru...

 

Po zakończonym briefingu jego uczestnicy chcieli przekazać baner od Kociewiaków pracownikom biura poselskiego Platformy Obywatelskiej w Tczewie. Biuro poselskie było jednak zamknięte...

 

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NAGRANIA WIDEO BRIEFINGU PRASOWEGO ARWIDA ŻEBROWSKIEGO KANDYDATA NA POSŁA W OBECNYCH WYBORACH

 

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (14)


Pozostałe