Biblioteka otrzyma dofinansowanie z programu Niepodległa

  • 08.09.2019, 11:17 (aktualizacja 08.09.2019, 11:22)
  • Wawrzyniec Mocny
Biblioteka otrzyma dofinansowanie z programu Niepodległa Fot. MBP w Tczewie

Podziel się:

Oceń:

TCZEW. Biuro Programu „Niepodległa” ogłosiło wyniki naboru w ramach programu dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”. 119 podmiotów otrzyma łącznie 2 mln zł dotacji. Ministerstwo kultury rozpatrywało ponad 330 wniosków. Wśród rozpatrzonych pozytywnie wniosków znalazł się ten przygotowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego otrzymało w sumie 335 wniosków.

o dofinansowanie projektów – czytamy na stronie programu Niepodległa (Niepodległa.gov.pl). Samorządowe instytucje kultury złożyły 165 wniosków, a organizacje pozarządowe 170 wniosków. Dofinansowanie otrzymało 119 wnioskodawców – 61 samorządowych instytucji kultury i 58 NGO. Dofinansowanie wynosi od 2 tys. do 20 tys. zł.

MPB w Tczewie otrzyma łącznie 18,5 tys. zł.

 

Szczegóły wkrótce w Gazecie Tczewskiej.

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe