piątek, 26 kwietnia 2024 04:33

Rezerwy Pogoni remisowo z Lechią (ZDJĘCIA, FILM)

TCZEW W sobotę nowy sezon w III lidze rozpoczęła druga drużyna Pogoni Tczew. Pierwszymi rywalkami tczewianek była drużyna Lechii Gdańsk.

Piłkarki Pogoni już w 12. minucie objęły prowadzenie po bramce Marceliny Ziewiec. Wyrównującego gola gdańszczanki strzeliły po zamieszaniu w polu bramkowym. Na listę strzelców wpisała się Lidia Zakrzewska. Jeszcze przed przerwą Pogoń wyszła na prowadzenie po celnym trafieniu Viktorii Osowskiej. W drugiej połowie padła tylko jedna bramka, która dała w ostatecznym rozrachunku remis. W 66. minucie Oliwa Kasprowicz ustaliła wynik spotkania na 2:2.

Pogoń II Tczew - Lechia Gdańsk 2:2 (2:1)
1:0 Marcelina Ziewiec 12'
1:1 Lidia Zakrzewska 28'
2:1 Viktoria Osowska 40'
2:2 Oliwia Kasprowicz 66'

Pogoń II Tczew: Niemaszyk - Krygier Rembalska Choińska Tabor Ziewiec (Stec) Jaśniewska (Potomska) Podsiadło Dziewanowska (Talenta) Osowska, Kołodziej

FILM: Sytuacje z II połowy meczu