Wolontariusze Poszukiwani! Zostań bohaterem i zmieniaj świat na lepsze

  • 22.08.2019, 12:40
  • Marika Wohlert
Wolontariusze Poszukiwani! Zostań bohaterem i zmieniaj świat na lepsze MW Na ten moment czekają wszyscy - finał. Dlatego, zamiast patrzeć na to zdjęcie, już dzisiaj dołącz do rejonu i stań się częścią ogólnopolskiej akcji.

Podziel się:

Oceń:

TCZEW. Ruszyła kolejna XVIII edycja Szlachetnej Paczki. W tym roku tak jak w latach poprzednich powstanie rejon w Tczewie. W imieniu lidera Pawła Krefta zapraszamy wszystkich chętnych do zostania Super W i zmieniania świata na lepsze.To już szósta odsłona tczewskiej edycji tej jakże popularnej akcji. Aby wziąć udział w akcji, należy wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl i kliknąć zakładkę — Zostań wolontariuszem. Następnie zarejestrować się w Rejonie Tczew. Lider rejonu skontaktuje się z wami i opowie wszystko ze szczegółami oraz odpowie na wszystkie pytania. W ubiegłym roku paczka i przede wszystkim jej wolontariusze pomogli 51 rodzinom z naszego powiatu. To my wolontariusze daliśmy im szansę na nowe lepsze życie.

Dlatego, jeśli masz trochę wolnego czasu np. godzinę tygodniowo i chcesz się zaangażować w fajny i ciekawy projekt, to w imieniu lidera serdecznie zapraszam do udziału w akcji. Po więcej informacji zapraszamy na stronę Szlachetnej Paczki oraz kontakt przez fb z liderem rejonu.
Jeden za wszystkich, Wszyscy za jednego.
Polecam

Marika Wohlert- były SuperW

Marika Wohlert

Zdjęcia (8)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kaśka
Kaśka 31.08.2019, 10:34
Będąc jeszcze w szkole podstawowej wraz z rodzicami byłam zaangażowana w tę akcję, ale z czasem zrozumiałam, że jest to w sposób haniebny wykorzystywane do lansowania się różnych pazernych "duc***nych" oraz obecnego lokatora Pałacu Namiestnikowskiego. Z mamą i tatą wybraliśmy 3 ubogie rodziny i nasza pomoc odbywa się po za systemem.

Pozostałe