Muzyczna eksplozja w Tczewie

  • 11.08.2019, 14:56
  • Marika Wohlert
Muzyczna eksplozja w Tczewie mw

Podziel się:

Oceń:

TCZEW. W ten weekend 10 sierpnia br. tczewski amfiteatr zamienił się w największą dyskotekę pod chmurką. To wszystko za sprawą najlepszych polskich DJ-ów: DMS KOSY, Kalwi&Remi oraz C-Bool. Impreza trwała do północy.

 

- Cisza, zaraz się zacznie.

- Co?

- Impreza.

- Jeszcze chwila i odliczamy: 10,9… ruszyli.

Kosi, kosi DMS KOSA

Na starcie ustawił się przy konsoli jako pierwszy DMS KOSA, czyli Krzysztof Kosiński, który zasetował największe hity z klubów z plaż Ibizy i Majorki. W podróż za nim udała się tczewska publika, która nieśmiało wkraczała na plac pod scenę, który powoli zamieniali w największy taneczny parkiet tej nocy. Dj nie oszczędzał sił i zagrzewał widownię do wspólnej zabawy. I nietrudno było zauważyć, że przy takich dźwiękach nogi rwały się same do tańca. I tak powoli „parkiet” zapewniał się tańcząca publiką. W trakcie występu Dj-a DMS KOSY powoli montowali się Kalwi&Remi, zwłaszcza Remi, który zadbał o to, by w trakcie występu nie zawiódł ich sprzęt. A Ci zaraz po „Kosie” wkroczyli z przytupem, porywając cały amfiteatr do wspólnej zabawy.

Hit za hitem

Czerwony napis odpalony, przywitanie publiki było, no to można zaczynać. I zaczęli z pierwszym ich i chyba największym hitem Explosion. Tczewianie przy takich hitach skakali, klaskali i tańczyli. Hola, hola, ale co to? No tak, jak duet Kalwi&Remi to i roboty. Te strzelały dymem, laserami i sztucznymi ogniami. Do tego dorzucamy konfetti i zdjęcia z autografami chłopaków, i mamy imprezę klubową rodem z najlepszych festiwali. Po ponad godzinnej muzycznej uczcie publika choć zmęczona chciała jeszcze, ale trudno się dziwić, kiedy za konsolą miał stanąć on… C-Bool, czyli Grzegorz Cebula. Czołowy polski Dj przez lata wypracował sobie markę, a jego piosenki to prawdziwe hity, grane w największych rozgłośniach radiowych w kraju i zagranicą. No i przyznajmy się, ilu z nas sądziło, że to obcokrajowiec? Jak widać polscy Dj potrafią zrobić dobrą, solidną muzykę, na światowym poziomie. Zabawa trwała do północy, a roztańczonej publice po takiej dawce pozytywnych dźwięków i emocji z pewnością trudno było zasnąć.

Marika Wohlert

Zdjęcia (123)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anonim
Anonim 13.08.2019, 21:11
Chciałabym sprostować dj DMC Kosa
Mmuzz
Mmuzz 11.08.2019, 17:21
Po tylu latach pustki wkoncu miasto organizuje porządny koncert muzyki klubowej, oby nie ostatni raz

Pozostałe