Urząd Gminy Tczew ma nową skarbnik.

  • 25.07.2019, 07:30
  • (tomm)
Urząd Gminy Tczew ma nową skarbnik. Skarbnik Gminy Wiejskiej Tczew Barbara Wichman 19 lipca przeszła na emeryturę.

Podziel się:

Oceń:

Sesja Rady Gminy Tczew przyniosła jeszcze jedną, tym razem oczekiwaną zmianę. Po 29 latach obejmowania stanowiska na emeryturę przeszła skarbnik Urzędu Gminy w Tczewie Barbara Wichman. Na stanowisku zastąpi ją Maria Sławińska.

Odchodząca skarbnik otrzymała kwiaty i wiele podziękowań za dotychczasową pracę.

- Zatrudniając się każdy ma świadomość, że kiedyś odejdzie na emeryturę, by odpocząć i poświęcić się innym pasjom – mówiła. - Z jednej strony smucę się, żegnając z wieloma radnymi, sołtysami i współpracownikami, ale z drugiej strony przyszedł czas na nowe wyzwania, które będą mnie równie mocno zajmować. Przyszłam do pracy nie po to, by się rządzić, ale by trzymać w realnych ryzach finansowych plany włodarzy i radnych naszej gminy.

Dodajmy, że liczne kontrole przeprowadzane w urzędzie, także referatu finansowego potwierdziły poprawność jego pracy oraz stwierdzały należytą dbałość o dyscyplinę finansową.

Była skarbnik dodała, że w 47-letnim życiu zawodowym niczego, by nie zmieniała.

Oficjalne pożegnanie Barbary Wichman odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 14.00 w urzędzie.

Niestety nowopowołanej na stanowisko skarbnik Marii Sławińskiej nie było podczas sesji, ponieważ zatrzymały ją ważne sprawy osobiste.

 

(tomm)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jonasz
Jonasz 27.07.2019, 10:29
AUGUSTYNIAK Baśkę cały czas opluwał a Ta zadowolona z pocałunków i uścisków .Basiu gdzie tu Twój HONOR

Pozostałe