Wtorek, 16.07.2019
Medical Tczew
Medical Tczew
Medical Tczew

Komunikat starosty nt. trybu rejestracji pojazdów

  • 12.07.2019, 10:21 (aktualizacja 12.07.2019, 10:29)
Komunikat starosty nt. trybu rejestracji pojazdów Fot. Z Urban, profil Facebook
Podziel się:
Oceń:
POW. TCZEWSKI. W ostatnich dniach 10 i 11 lipca Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Tczewie nie przyjmował rejestracji pojazdów. Z tego powodu tworzyły się długie kolejki w urzędzie. Obecnie starosta Mirosław Augustyn wydał komunikat, który przedstawiamy poniżej.

„Informuję, iż od 12 lipca br., rejestracja pojazdów w Wydziale Komunikacji, Transportu i Dróg będzie odbywała się ze wskazaniem określonego terminu wizyty.” - czytamy.

Hanseatic
Hanseatic
Hanseatic

Nieoficjalnie mówi się, że powodem zawieszenia rejestracji w podanych dniach była absencja chorobowa części pracowników wydziału.

Od 13 czerwca trwa też reorganizacja w wydziale komunikacji, w wyniku której przyjęto do pracy dwie nowe osoby. Druga z nich zacznie pracę 15 lipca (poniedziałek). Jedna z pracownic rozpocznie zastępstwo 8 lipca, ale musi przejść przeszkolenie. Być może pewien wpływ na zawieszenie rejestracji miało połączenie Wydziału Komunikacji z Wydziałem Infrastruktury Drogowej...

(tomm)


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
koko
koko 2 dni temu, 13:21
starosta jest wyjątkowo niekompetentny a wynika to ze za namowa
prezydenta miasta niejako z przymusu lojalnościowego przyjął to
odpowiedzialne stanowisko,niestety kompletnie nie przygotowany
merytorycznie
śmiech na sali
śmiech na sali 2 dni temu, 10:37
Za samą durną wypowiedz w tvn ten facet powinien wylecieć z pracy było widac jego kompetencje i takie osoby siedzą na stanowiskach w tym mieście żenada.Bareja powinien film zrobić a nie Milewicz
Nie widzę tu nikogo z wysokich urzędników żeby mieli kompetencje ,ale jak się zatrudnia kolesi ,i znajomków to są tego efekty.Cały kraj się śmieje i to jest darmowa promocja miasta.
al
al 13.07.2019, 23:13
Jak urząd odniesie się do tego że mamy administracyjnie 30 dni na przerejestrowanie pojazdu/ Nie mam obowiązku stać w kolejce od 4 rano. Może Pan Starosta zrobi dla mnie rezerwację. Jeżeli Pan Starosta nie rozwiąże problemu to będe zmuszony wytoczyć mu proces. Pozdrawiam.

/
Tczewianin
Tczewianin 13.07.2019, 16:59
Taki stan rzeczy był od dawna, jest i .. pora go w końcu zmienić. Żeby załatwić sprawę przerejestrowania pojazdów w Tczewie trzeba ustawić się w kolejce minimum o godzinie 6 rano. Wszyscy ludzie z Trójmiasta i okolic mi nie wierzą kiedy im opowiadam że takie rzeczy mają miejsce. W Wejherowie idziesz, bierzesz numerek i rejestrujesz samochód. W Tczewie niestety wszystko się zatrzymało na poziomie Wydziału Komunikacji jeszcze z ul. Dąbrowskiego (nawet numerki w okienkach te same co w tamtych okienkach). Ciekawe o której godzinie muszą wstać ludzie którzy chcą załatwić sprawę a są przykładowo z Opalenia? 4 rano? System internetowej rejestracji też pozostawia wiele do życzenia. Panie twierdzą że system działa i da się umówić wizytę, mi zaś jeszcze nigdy się to nie udało od 2 lat. Przez chwilę myślałem nawet że Milowicz chce nagrać Wydział Komunikacji do swojego filmu, gdyż to się jak najbardziej nadaje do komedii.
Hoho
Hoho 13.07.2019, 09:18
Kolejki to jeden z wielu problemow tego wydzialu. Tam potrzeba mlodej krwi bo dziala to wszystko strasznie. Samochod ktorego noe da sie za zadne skarby zarejestrowac w tczewie bez problemu da sie zarejestrowac w pruszczu starogardzie czy malborku. Jak to jest ze co wydzial komunikacji to inne prawo??
o mało co inżynier drogowy
o mało co inżynier drogowy 12.07.2019, 21:46
Wydział Infrastruktury Drogowej, to dawny Powiatowy Zarząd Dróg. Ich "arcydzieło' sztuki inżynierskiej, to wiadukt koszmar z grubej rury na ulicy Wojska Polskiego. Nic dobrego nas nie czeka.
Jaki starosta taki wydział
Jaki starosta taki wydział 12.07.2019, 19:44
https://www.tvn24.pl/tczew-ogr…
Klient
Klient 12.07.2019, 19:38
Nie prawda. Na początku lipca stałem w kilkudziesięcio osobowej kolejce do rejestracji auta, gdzie będąc tuż przed wyczekiwanym przyjęciem, pani w okienku zakomunikowała, ze skończyły sie miejsca przyjęć i mamy przyjąć następnego dnia. Dramat!!!!
Pomijając super zorganizowana logikę okienkowa i komunikacje będąc juz na miejscu, trzeba pomoc!
Propozycja: niech wszystkie okienka od 8-8:30 umawiają wizyty i kolejka rozładuje sie w pół godziny!
Zaproście klientów (nie petentów) do dyskusji i wspólnej wymiany pomysłów co i jak usprawnić. Dostaniecie dużo pomysłów do oceny i wyboru najlepszego!

Pozostałe