piątek, 29 marca 2024 11:15

Ósma porażka na wiosnę Wisły Tczew. Orzeł i Kermazyt z kompletem punktów.

Autor: fot (tt)

Wisła Tczew przed własną publicznością uległa w sobotę Beniaminkowi 03 Starogard. Wynik spotkania otworzył w 19. minucie Sebastian Wildman. Przed przerwą wynik spotkania ustalił Mateusz Stanek. Wisła utrzymała piątą pozycje w tabeli, jednak tuż za tczewianami z jedno punktową strata jest Orzeł Subkowy. Orzeł Subkowy całkiem dobrze sobie radzi w rundzie wiosennej odnosząc 9. zwycięstw, w tym cenne zwycięstwo z obecnym liderem - Gwiazdą Karsin i remis z wiceliderem - Pomezanią Malbork. W ostatnim meczu subkowanie pokonali na wyjeździe Spójnie Sadlinki 4:0, a bramki zdobywali Tomasz Skalski, Maciej Szoska, Dawid Kania oraz Mariusz Wroński. Obecny lider - Gwiazda Karsin w ostatniej kolejce ponownie musiał uznać wyższość drużynie z Kociewia. Tym razem Keramzyt Szprudowo może pozbawić drużynę z Kaszub awansu, gdyż zrównali się punktową z Pomezanią. Katem dla Gwiazdy był Dawid Tramowski, który zdobył trzy bramki dla swojego zespołu.

Wisła Tczew - Beniaminek 03 Starogard 0:2 (0:2)
0:1 Sebastian Wildman 19'
0:2 Mateusz Stanek 45'

Wisła Tczew: Szreder - Wojciechowski (Chudy), Bobrzyński, Kołodziejczyk (Kowalczyk), Kamiński, Lorkowski (Roziński), Ćwikliński, Szlija, Grądziel, Opczyński