Wtorek, 23.07.2019
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
Medical Tczew
Medical Tczew
Medical Tczew

Czym spośród reszty wyróżnia się Fortuna Zakłady Bukmacherskie?

  • 31.01.2019, 10:49
  • redakcja
Czym spośród reszty wyróżnia się Fortuna Zakłady Bukmacherskie?
Podziel się:
Jest to pierwszy bukmacher spośród legalnych podmiotów, który otrzymał zezwolenie na przyjmowanie zakładów wzajemnych w Sieci. Bukmacher należy do Fortuna Entertainment Group będącej największą w Europie Wschodniej oraz Środkowej grupą oferującą zakłady bukmacherskie. Fortuna to również wysoka gwarancja wypłacalności - są notowani na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

W 2019 roku strona eFortuna wita graczy programem powitalnym. Po założeniu konta, pierwszy postawiony kupon staje się zakładem bez ryzyka. W sytuacji, gdy będzie on przegrany, gracz może otrzymać nawet do stu złotych zwrotu za kupon.
Poza tym jeżeli w ciągu dziesięciu dni od momentu zarejestrowania konta na stronie, gracz dokona przelewu i w ciągu kolejnych 30 dni zagra czterokrotność pierwszego depozytu, może liczyć na następny bonus. Fortuna oferuje wtedy nawet kilkaset dodatkowych złotych.

W obecnej chwili dostępny jest też oferowany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny. Jeżeli gracz go poszukuje, to powinien śledzić serwisy, które zajmują się pisaniem o bukmacherce. Te współpracujące z poszczególnymi bukmacherami oferują kody promocyjne pozwalające na zgarnięcie dodatkowych bonusów.
Po wpisaniu kodu w trakcie rejestracji otrzymujemy oferowany przez Fortunę bonus zwiększający szanse na zdobycie dodatkowych pieniędzy.
Warto nadmienić o eFortuna bonus obecnie jest jednym z najwyższych na rynku. Nie należy jednak zapominać o tym, że bukmacher mimo wszystko nałoży na promocję pewne ograniczenia oraz wymogi.

Fortuna zakłady bukmacherskie oferta - czyli jakich dyscyplin możemy spodziewać się w 2019?

Bukmacher Fortuna charakteryzuje się bardzo szeroką paletą dyscyplin sportowych do wyboru. Możemy liczyć zarówno na spory wybór zdarzeń w ramach najpopularniejszych dyscyplin, jak piłka nożna czy żużel, jak i spośród bardziej niszowych.
Sporty wirtualne to z kolei sześć dyscyplin, w skład których wchodzą piłka nożna, wyścigi konne, wyścigi samochodowe, wyścigi psów, żużel i tenis. Fortuna zaklady live to z kolei tenis, hokej, piłka siatkowa i nożna, a także tenis stołowy. W ofertę zakładów na żywo wliczają się również e-sporty.

Oczywiście dane ze statystyk oraz transmisji są na bieżąco aktualizowane. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "Fortuna oferta na dziś" lub "Fortuna oferta na jutro", aby być na świeżo ze wszystkimi informacjami.

Fortuna opinie, czyli co można powiedzieć o tym bukmacherze?

W związku z tym, że Fortuna bukmacher od wielu lat działa na polskim rynku zarówno jeśli chodzi o zakłady naziemne, jak i internetowe, z ich usług korzysta wiele doświadczonych w grze oraz początkujących osób.

Mają zachęcające z perspektywy gracza akcje promocyjne, jak choćby wspomniany wyżej bonus Fortuna, a także jedne z najwyższych w Polsce kursów. Jest to bez wątpienia atut przyciągający graczy. Stabilność kapitału bez wątpienia również przemawia na ich korzyść.

Całkiem niedawno poprawiła się obsługa klienta Fortuny - wprowadzili opcję chatu live, który działa sprawnie i każdy może otrzymać wyczerpującą odpowiedź na dręczące go pytania.
Nie posiadają natomiast możliwości kontaktu telefonicznego, co stanowi duży minus, gdyż wielu graczy wciąż preferuje właśnie tę formę łączności z konsultantem.

W przypadku metod płatności plusem jest możliwość płatności za pomocą portfela elektronicznego Skrill, kartą kredytową, PayU, Ypay.com i oczywiście zwykłego przelewu bankowego.
Problem dla wielu osób może stanowić księgowanie wpłat, gdyż mimo, iż odbywa się online, to dzieje się to wyłącznie w godzinach pracy danego banku. Wiele witryn bankowych nie księguje płatności w weekendy oraz nocą. Stanowi to spore opóźnienia w dostarczaniu przelewów.

Zobacz fortuna zakłady bukmacherskie https://kodybukmacherskie.pl/

Nie zmienia to jednak faktu, że eFortuna opinie zbiera bardzo pozytywne. W wyniku zaufania budowanego przez długie lata swojej działalności, bukmacher wciąż przyciąga nowych graczy. Przejrzysta strona internetowa skonstruowana jest tak, aby nie sprawiać najmniejszych problemów w poruszaniu się po niej a aplikacja na smartfony i tablety, przystosowana jest także do urządzeń Apple, dzięki czemu każdy gracz może być na bieżąco z obstawianymi przez siebie meczami bez względu to, gdzie się znajduje.

Należy pamiętać, że dozwolona jest gra tylko u legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Gra u nielegalnych jest zabroniona przez prawo. Każda forma hazardu wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych czy problemem uzależnień.

redakcja_

Pozostałe