W kinie Helios mikołajki trwaja trzy dni. Sprawdź co będzie sie działo.

  • 06.12.2018, 11:44 (aktualizacja 06.12.2018, 14:25)
  • informacja prasowa
W kinie Helios mikołajki trwaja trzy dni. Sprawdź co będzie sie działo.

Podziel się:

W tczewskim kinie Helios Mikołajki obchodzone są aż przez 3 dni! 6, 8 i 9 grudnia tczewskie kino odwiedzi święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Będą na Was czekały BEZPŁATNE atrakcje w holu kina i specjalne seanse z konkursami.

Szukajcie pokazów oznaczonych w repertuarze jako “Seanse Mikołajkowe”! Podczas 3 dni podczas zabawy z animatorami (informacja poniżej) oraz konkursów na sali rozdamy ponad 500 upominków!
 

CZWARTEK 6.12

W godz. 16:00-19:00 zapraszamy na warsztaty tworzenia świątecznych ozdób, które poprowadzą animatorzy tczewskiej Fabryki Sztuk.

Oprócz zajęć w holu kina czekać będzie możliwość pomalowania twarzy w motywach bajkowych postaci, a od godz. 17stej gościć będzie u nas... Święty Mikołaj, który dla każdego dziecka będzie miał w zanadrzu słodką niespodziankę!

Atrakcje dopełnią konkursy i zabawy ruchowe, które w godz. 17:00-19:00 poprowadzi Agnieszka Synowiec - ceniony pedagog i inicjator lokalnych akcji integrujących dzieci i młodzież.

SOBOTA 8.12 i NIEDZIELA 9.12

W tych dniach z atrakcji przygotowanych przez kino skorzystać będzie można w godz. 10:00-15:00!

W planach ponowna wizyta Świętego Mikołaja, konkursy i zabawy ruchowe ze znanymi piosenkami w tle oraz malowanie twarzy i zajęcia plastyczne, wśród których znajdzie się możliwość napisania i ozdobienia listu do Św. Mikołaja a także przygotowania ozdoby choinkowej!

Partner wydarzenia: Fabryka Sztuk

Więcej informacji tutaj


Do zdobycia dwa podwójne zaproszenia do kina na mikołajkowe seanse (zakończone)

Podwójne zaproszenia zdobyły panie Anna i Magdalena. Gratulujemy, powiadomienia poszły na email i zapraszamy na następne konkursy.

informacja prasowa

Pozostałe