Szyk, styl i elegancja - pokaz mody w pelplińskim Ośrodku Kultury

  • 06.11.2017, 07:37
  • (MW)
Szyk, styl i elegancja - pokaz mody w pelplińskim Ośrodku Kultury (MW)

Podziel się:

Oceń:

W piątkowy wieczór (27.10.br.) w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie odbył się pokaz mody projektantki Renaty Lanieckiej. Był to już piąty pokaz morzeszczynianki, która budzi swoimi kreacjami coraz większe zainteresowanie.

Projektantka, na co dzień emerytowana nauczycielka matematyki, postanowiła urzeczywistnić, odłożone niegdyś w nawale obowiązków, marzenia. Jej prace są skierowane i dopasowane do pań o nieco większym rozmiarze. Jak podkreśla: „nie sztuką jest szyć dla kobiet o rozmiarze S”. Jej modelki to kobiety o zróżnicowanej urodzie, potrzebach i obowiązkach. Na co dzień nie zajmują się modą - dbają o dom, pracują bądź wychowują dzieci lub wnuki. W piątek, specjalnie dla nich, salę MOK zamieniono w prawdziwy wybieg. (...)

(MW)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe