Maria Pańczyk-Pawlak laureatka wojewódzkiego etapu III Pomorskiej Olimpiady Wiedzy Obywatelskiej „Senior Obywatel”
18 stycznia, z rąk Burmistrza gratulacje otrzymała Pani Maria Pańczyk-Pawlak, która dostała się do wojewódzkiego etapu III Pomorskiej Olimpiady Wiedzy Obywatelskiej „Senior Obywatel” im. Prezydenta Pawła Adamowicza.
19.01.2021 17:00