sobota, 27 kwietnia 2024 19:01

Sport

W Amatorskiej Dekanalnej LidzeTenisa Stołowego - sport i dobra zabawa

TCZEW. Wielu młodych sportowców, uczniów tczewskich szkół z zapałem startuje w rozgrywkach Amatorskiej Dekanalnej Lidze Tenisa Stołowego. Ostatnio zawody odbyły się w Gimnazjum nr 3 w Tczewie.

17.01.2008 00:19
Mocarz na sto medali

KOCIEWIE. Siłacz z Tczewa w trójboju nie ma sobie równych, w imprezach mistrzowskich zdobył ok. 100 medali. Józef Bejgrowicz na koncie ma aż 45 złotych krążków z Mistrzostw Świata, Europy i Polski w trójboju siłowym.

10.01.2008 00:00
Walka na pionki i damki

KOCIEWIE. TCZEW, PELPLIN. W minionym tygodniu odbyły się dwa turnieje gry w warcaby. Któż z nas nie lubi tej bardzo popularnej gry, gdzie liczy się szybkie i logiczne myślenie.

01.12.2007 10:09
Pół wieku pasma sukcesów "Sambora"

TCZEW. 50-lecie Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Sambor” Tczew. Jest to najbardziej utytułowany, a z pewnością najliczniejszy klube sportowy w grodzie Sambora.

22.11.2007 09:30
Walki pseudokibiców na stadionie w Tczewie

TCZEW. Spotkanie piłkarskie V ligi, pomiędzy Wisłą Tczew a Pomezanią Malbork, zakłóciły wybryki pseudokibiców. W ok. 70. minucie meczu wtargnęli oni na boisko. Na stadionie przy ul. Ceglarskiej pojawili się sympatyzujący z obiema drużynami „lechiści” i „arkowcy”.

20.11.2007 13:01
Czy dzieci muszą kopać piłkę w wodzie?

TCZEW. Na początku września zarządca boiska przy ul. Wierzbowej nie zezwolił – podczas meczu 11-letnich piłkarzy - na wejście dzieci na płytę główną. Rodzice nie pozwolili, by ich pociechy (rocznik 1996) naraziły się na kontuzję, grając na bocznym boisku pełnym wody. Derbowy pojedynek Wisła - Unia nie doszedł do skutku.

19.10.2007 12:22
Strongmeni nad Wisłą

TCZEW. Trójka kobiecych gwiazd wystąpiła na bulwarze. Zgodnie z zapowiedziami atrakcji podczas sobotnich zawodów strongmanów - I Memoriału im. Jolanty Liebrecht o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa - w ramach Pucharu Polski emocji na tczewskim bulwarze nie zabrakło. Wystąpiły mistrzynie Europy w fitness.

26.09.2007 17:28
Tczewianin wicemistrzem świata! Przegrał tylko z „Pudzianem”

TCZEW. Srebrny medal na mistrzostwach świata Strong Man w Los Angeles zdobył tczewianin Sebastian Wenta. Złoto wywalczył również Polak – Mariusz Pudzianowski został najsilniejszym człowiekiem na Ziemi już po raz czwarty.

25.09.2007 11:17