Piknik Militarny „Zostań żołnierzem” – 14 sierpnia na Bulwarze Nadwiślańskim

  • 04.08.2022, 11:07
  • Wawrzyniec Mocny
Piknik Militarny „Zostań żołnierzem” – 14 sierpnia na Bulwarze Nadwiślańskim W. Mocny Zdjęcie z pikniku militarnego oraz inscenizacji w 2019 r.

Podziel się:

Oceń:

W związku z planowanymi centralnymi obchodami Święta Wojska Polskiego i 102. rocznicy Bitwy Warszawskiej, Wojskowe Centrum Rekrutacji w Malborku, przy współpracy z Urzędem Miejskim w Tczewie, organizuje piknik militarny pod hasłem „Zostań Żołnierzem. Dobrowolna zasadnicza służba wojskowa”.

Wydarzenie odbędzie się na Bulwarze Nadwiślańskim w Tczewie, w niedzielę 14 sierpnia w godz. 14-18.

Podczas pikniku udostępnione będzie uzbrojenie i sprzęt oraz indywidualne wyposażenie wojskowe, które będzie prezentowane przez żołnierzy z jednostek w Malborku i Braniewie. Będzie też część artystyczna oraz wojskowa grochówka dla uczestników pikniku.

UM w Tczewie/Fot. W. Mocny

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (8)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe