Tczewianie przamaszerowali w Tczewskim Marszu Życia

  • 20.06.2022, 10:46
  • redakcja
Tczewianie przamaszerowali w Tczewskim Marszu Życia Udostępnione przez organizatorów

Podziel się:

Oceń:

Zgodnie z zapowiedziami 19 czerwca (niedziela) o godzinie 14.00 mieszkańcy Tczewa i okolic zgromadzili się pod hasłem „Tczewski Marsz Życia” na pl. Hallera, by stamtąd przemaszerować przez Tczew w obronie życia nienarodzonych dzieci.

Uczestnicy manifestacji z pl. Hallera przeszli wiaduktem im. Macieja Płażyńskiego do kościoła NMP Matki Kościoła na Suchostrzygach. Uczestnicy marszu chcieli zaprotestować przeciwko dążeniom proaborcyjnych ruchów do całkowitej legalizacji aborcji i jej ułatwienia w jak najmłodszym wieku.

W świątynnych murach zagrał zespół KoGO Szukasz, który wprowadził uczestników marszu w nastrój modlitwy. A modlono się oczywiście za dusze tysięcy abortowanych dzieci. Dodajmy, że w manifestacji oprócz przedstawicieli Młodzieży Wszechpolskiej uczestniczyły też chrześcijańskie grupy prolife.

(tomm)

html_redakcja

Zdjęcia (8)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe