Ogród Miejski w Tczewie zaprasza na spektakl dla dzieci i warsztaty ogrodnicze!

  • 27.05.2022, 17:42
  • Wawrzyniec Mocny
Ogród Miejski w Tczewie zaprasza na spektakl dla dzieci i warsztaty ogrodnicze!… Materiały promocyjne

Podziel się:

Oceń:

W sobotę, 28 maja Ogród Miejski w Tczewie zaprasza na warsztaty ogrodnicze z uprawy współrzędnej, wspólne sadzenie roślin, a na koniec na spektakl lalkowy na rowerze!

WARSZTATY OGRODNICZE potrwają w godz. 10.00 - 12.00:

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak dobierać towarzystwo roślin, żeby osiągnąć wyższe plony, co siać w towarzystwie roślin, żeby zapobiegać chorobom i odstraszyć szkodniki, jak dobrać odpowiednie stanowiska dla poszczególnych gatunków. Dodatkowo tego dnia uczestnicy wspólnie wysieją sadzonki różnych roślin! Organizatorzy ostrzegają, że w sobotę może padać deszcz i warto zaopatrzyć się w odzież ogrodową odpowiednią na deszczową pogodę!

 

SPEKTAKL DLA DZIECI I DOROSŁYCH „Opowieści papierowego teatru”

Po ciężkiej pracy ogrodowej na uczestników: dzieci i dorosłych czeka uczta kulturalna! Do ogrodu przyjedzie (na rowerze!) Teatr Miejsca- Robert Poryziński ze spektaklem „Opowieści papierowego teatru”. To wyjątkowe widowisko lalkowe i autorska adaptacja baśni H. CH. Andersena. Spektakl łączy w sobie tradycyjny teatr lalkowy z elementami średniowiecznego teatru i sztuki kamishibai! Spektakl potrwa 45 minut! Można wziąć ze sobą koce lub inne siedziska.

Co to jest Ogród Miejski? To inicjatywa Tczewskich Kurierów Rowerowych (Fundacja To i Co), grupy nieformalnej Dzicy Przyrodnicy, Urzędu Miejskiego oraz firmy Flex Poland.

Ogród to miejsce wspólne dla mieszkańców w Tczewa, w którym wspólnie uprawiają warzywa i owoce oraz organizują różne wydarzenia. Ogród mieści się przy ulicy Warsztatowej na terenie ogrodzonym niebieskim płotem obok placu zabaw. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę na FB @ogrodmiejskitczew/

Inicjatywa powstała dzięki wsparciu z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz wpłatom mieszkańców w ramach zrzutki"

 

Grupa Ogród Miejski Tczew

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe