24-latek odpowie za włamanie do piwnicy

  • 04.03.2022, 17:15
  • redakcja
24-latek odpowie za włamanie do piwnicy KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Kryminalni zatrzymali 24-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo kradzieży z włamaniem. Według policyjnych ustaleń mężczyzna po włamaniu się do jednej z piwnic, ukradł wartościowe przedmioty, gdzie spowodował straty na kwotę 3,4 tys. zł. Kryminalni zajmujący się tym zdarzeniem odzyskali większość skradzionych przedmiotów, które wkrótce wrócą do właściciela.

2 marca br. policjanci z wydziału kryminalnego ustalili, że pod koniec lutego br. doszło do włamania do jednej z piwnic na terenie Nowego Miasta w Tczewie. Zajmujący się sprawą mundurowi ustalili, że mężczyzna po włamaniu się do jednej z piwnic w budynku wielorodzinnym, ukradł sprzęt elektroniczny łyżworolki oraz deskorolkę elektryczną powodując straty o łącznej wartości 3,4 tys. zł. W związku z zaistniałą sytuacją stróże prawa przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie.

 

Kryminalni, pracując przy tej sprawie, ustalili, gdzie znajdują się skradzione przedmioty oraz ustalili, że związek z tym włamaniem ma 24-letni mieszkaniec Tczewa. Stróże prawa odzyskane większość skradzionych przedmiotów, które wkrótce zwrócą do właściciela. 3 marca śledczy przesłuchali zatrzymanego mężczyznę, któremu przedstawili zarzut dotyczący kradzieży z włamaniem.

 

Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Tczew

html_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe