Dziewczyny Pogoni Tczew w Ekstralidze Kobiet. Gratulujemy!!

  • 27.01.2022, 12:30
  • Wawrzyniec Mocny
 Dziewczyny Pogoni Tczew w Ekstralidze Kobiet. Gratulujemy!!  Pogoń Dekpol Tczew

Podziel się:

Oceń:

Pogoń Tczew po bardzo udanym sezonie Pierwszej Ligi Futsalu, na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek zapewniła sobie awans do Ekstraligi Kobiet i już w przyszłym sezonie zadebiutuje na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce! To wielki sukces sportowy drużyny z Tczewa!

A jak doszło do tego wspaniałego rezultatu?

 

- Do Garwolina jechaliśmy z jedną myślą, aby przypieczętować awans do Ekstraligi kobiet. Na parkiecie od pierwszej do ostatniej minuty nasze zawodniczki dominowały, konsekwentnie tworzyły sytuacje podbramkowe. 9 trafień to potwierdzenie bardzo dobrej gry tczewianek. Pokaźna wygrana w Garwolinie dała nam awans do Ekstraligi kobiet. Jest to wielki sukces naszych zawodniczek. Z dumą w następnym sezonie będziemy reprezentować Miasto Tczew w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce – napisały zawodniczki Pogoni na swoim profilu na Facebook'u.

 

Mecz zakończył się wynikiem: 9:2 (Dekpol – Zdrowie Garwolin).

 

Bramki asysty:

Magdalena Sobal (Julia Sitarz)

Magdalena Sobal (Katarzyna Nowak)

Łucja Tabor

Julia Jędrzejewska

Julia Sitarz (Magdalena Sobal)

Katarzyn Nowak

Julia Jędrzejewska (Julia Sitarz)

Magdalena Sobal (Julia Sitarz)

Magdalena Sobal (Katarzyna Nowak)

Nadia Czarnecka (Sara Podsiadło)

 

 

Natomiast w najbliższą niedzielę odbędzie się ostatnia kolejka tegorocznych zmagań, a Tczewianki podejmą na hali przy ul. Królowej Marysieńki 10 drużynę Włókniarza Białystok. Pogoń serdecznie zaprasza na to spotkanie, które z pewnością będzie obfitować w emocje, zarówno na boisku jak i ze względu na atrakcje przygotowane dla kibiców!

 

(tomm)

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe