Kawa z Gazetą Tczewska z posłem Konfederacji - Michałem Urbaniakiem. O Tczewie, Pomorzu i wielkiej polityce

  • 09.12.2021, 09:43
  • redakcja
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Z posłem Michałem Urbaniakiem rozmawiamy o problemach Tczewa, powiatu tczewskiego i Pomorza. To rozmowa o Moście Tczewskim i inwestycjach w mieście, przypominających niekiedy osiągnięcia na skalę „misia naszych możliwości”. Poseł mówi o tym skąd wzięła się w jego życiu polityka, o kontrowersyjnych liderach swojej partii oraz dzieli się opinią na temat polityki rządu i stanowiskiem Konfederacji wobec wobec Białorusi i sytuacji na granicy z tym państwem. Ocenia też swoje dotychczasowe starty wyborcze do Sejmu i Parlamentu Europejskiego.

Tym razem wywiad prowadzi wyjątkowo w zastępstwie za Mariana Sarnowskiego - Wawrzyniec Mocny.

Michał Urbaniak:

Ur. 24.11.1990 r. w Gdyni Przedsiębiorca. Zaczynał działalność w pomorskiej Młodzieży Wszechpolskiej. Obecnie należy do Koła Poselskiego Konfederacji w Sejmie kadencji 2019-2023.

Ukończył Akademię Marynarki Wojennej, Wydział Dowodzenia i Operacji Morskich, Bezpieczeństwo Narodowe - licencjat (2017); Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, Zarządzanie Projektami (2018) - studia podyplomowe.

W Sejmie należy do Komisji Kultury i Środków Przekazu, Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Komisja Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz należał bądź należy do kilku podkomisji w tym pracującej nad projektem ustawy ds. upamiętnienia ofiar pacyfikacji w Kopalni „Wujek” i innych stanu wojennego w jego 40. rocznicę wprowadzenia.

 

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA KOLEJNEGO ODCINKA KAWY Z GAZETĄ TCZEWSKĄ!!

 

 

 

 

Fot. Zbigniew Mocny

html_redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jestem robotem
jestem robotem 09.12.2021, 13:49
komedia cyrk populizmu znowu ten dawny tczew z "plagiatami" fografi mostu nic ciekawego most cierpi przez skom dawny tczew riot media .ten redaktorek to niech schludne ubranie ubierze kosmetyke twarzy ma jak po imprezie -...masakra
Mariola
Mariola 13.12.2021, 11:13
Nie lubisz brodaczy? Może sam pochwalisz się swoim zdjęciem? Udowodnisz jakiś schludny. Na pewno jesteś grubym łyskiem.

Pozostałe