Sprawdź czy jesteś aktorem! Konkurs na recytację wiersza o tematyce mikołajkowej lub zimowej

  • 23.11.2021, 09:32
  • Wawrzyniec Mocny
Sprawdź czy jesteś aktorem! Konkurs na recytację wiersza o tematyce mikołajkowej… CKiS Tczew

Podziel się:

Oceń:

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza do udziału w Tczewskim Konkursie Recytatorskim: „Mój ulubiony wiersz”. Konkurs odbędzie się 7 grudnia 2021, start – godz. 10.00. miejsce – Klub Muzyczny w CKiS, Tczew, ul. Wyszyńskiego 10.

- W tym roku pomimo niepewnej sytuacji, staramy się zrealizować konkurs w niezmienionej formie, i jesteśmy przygotowani na różne okoliczności – zapewniają pracownicy CKiS. - Mamy nadzieje, że spotkamy się w Klubie Muzycznym CKIS i razem będziemy kibicować młodym recytatorom. W przypadku niemożności przeprowadzenia konkursu w formule stacjonarnej – np. z powodu pandemii, konkurs przeprowadzony zostanie w wersji on-line.


Zaproszenie kierowane jest do uczniów szkół podstawowych z powiatu tczewskiego, którzy lubią recytować i dobrze czują się przed kamerą. Zachęcamy do wspólnej zabawy i wyboru wiersza o tematyce mikołajkowej lub zimowej. Mile widziane akcenty czerwone w ubiorze!

 

Celem konkursu jest rozwój zainteresowań dzieci i młodzieży recytacją jako aktywną formą wypowiedzi, aktywizacja środowisk uczniowskich, popularyzacja literatury poprzez piękno słowa mówionego oraz promocja szkolnego ruchu artystycznego.

 

Konkurs zostanie przeprowadzony w podziale na 3 kategorie :

recytacje uczniów Szkół Podstawowych - klasy I – III,

recytacje uczniów Szkół Podstawowych - klasy IV – VI,

recytacje uczniów Szkół Podstawowych – klasy VII - VIII.

 

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie lub dostarczenie do Centrum Kultury i Sztuki wypełnionej karty zgłoszenia + tekstów wykonywanych utworów (+ nagrania recytacji – dot. formuły on -line) w nieprzekraczalnym terminie do 30 listopada 2021r.

Komisja konkursowa oceniać będzie recytację/nagrania recytacji w dniu 7 grudnia 2021r.

Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie www.ckis.tczew.pl do dnia 9 grudnia 2021r.

 

(kontakt: Magdalena Riebandt, tel. 693 368 107, e-mail: [email protected])

 

opr. (tomm)/CKiS Tczew

 

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe