Czy rozpoznajesz tę kobietę? Mogła mieć związek z oszustwami na policjanta. Pokrzywdzeni tczewianie stracili kilkadziesiąt tysięcy złotych !!

  • 12.11.2021, 13:53
  • Wawrzyniec Mocny
Czy rozpoznajesz tę kobietę? Mogła mieć związek z oszustwami na policjanta.… KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą postępowanie w sprawie trzech oszustw metodą „na policjanta”, do których doszło w zeszłym miesiącu na terenie miasta. Jak ustalili śledczy, sprawczyni w tym czasie podała się za policjantkę i wyłudziła od pokrzywdzonych kilkadziesiąt tysięcy złotych! Mundurowi zabezpieczyli m.in. prawdopodobny wizerunek osoby, która może mieć związek z tymi przestępstwami. Czy ktoś ją rozpoznaje?

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego z tczewskiej komendy prowadzą dochodzenia w sprawie trzech oszustw na policjanta, do których doszło 28 października tego roku. Do mieszkańców Tczewa zadzwonił oszust, który wmówił im, że ich oszczędności są zagrożone, dlatego muszą je wypłacić z banku. Niestety pokrzywdzeni uwierzyli w fałszywe historie i przekazali pieniądze fałszywej policjantce, która przyszła po pieniądze.

 

Związek z tymi oszustwami może mieć kobieta, której wizerunek poniżej publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęć lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości, lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie.

 

Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr tel.:

47 74 28 199; 47 74 28 169

 

Można też zgłaszać się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres:

[email protected]

 

KPP Tczew

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe