Kawa z Gazetą Tczewską z Łukaszem Brządkowskim, tczewskim radnym miejskim opozycji

  • 10.10.2021, 22:23
  • Wawrzyniec Mocny
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Gościem kolejnej rozmowy z cyklu Kawa z Gazetą Tczewską był Łukasz Brządkowski, radny Rady Miejskiej w Tczewie, przewodniczący Stow. Dawny Tczew. Pytaliśmy o most tczewski, poziom debaty publicznej i betonowanie miasta. Zdaniem radnego w tczewskiej radzie mamy wyraźny rozdźwięk pomiędzy starszymi a młodymi radnymi. Czy mamy do czynienia z brakiem wizji rozwoju miasta, rozwoju gospodarczego, kulturalnego?

 

!! ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ROZMOWY W RAMACH CYKLU KAWA Z GAZETĄ TCZEWSKĄ !!

 

Marian Sarnowski, rozmowa

Wawrzyniec Mocny, wideo/montaż

 

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mirosław_P
Mirosław_P 11.12.2021, 12:19
Wow! Ale hejt się wylewa. Drużyna prezydencka w natarciu, szkoda tylko że tak mało krytyki merytorycznej w zamieszczonych komentarzach. ;)
Robot
Robot 15.12.2021, 23:02
Boli prawda czyni wolnym
!!!
!!! 16.10.2021, 08:03
Brzadkowski to niszciel kultury polskiego tczewa ,europejskiego filar rasizmu robi sobie jaja z redakcji lecz jesze troszescze i zniknie z tej platformy germana bolszewika stalina oszusta cynizmu utrtymywany z koryta "korupcji programowanej" redakcjo to wasza sprawa lecz pieprzy wam w rozumie przykre spadacie do dziury ..smutne choroba
Roma
Roma 13.12.2021, 17:16
Naucz się lepiej poprawnej polszczyzny, stylistyki, interpunkcji i odmiany wyrazów. Zamieszczasz pełno komentarzy bez ładu i składu.
!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!! 15.12.2021, 21:06
zryty bert i rozum nie kuma roma cygany nauczaj tego gagatka nichluja i te grupy merytorycznie ,w kulturze sztuce dowidzenia radosne marzenia ....pfuj
X
X 15.12.2021, 23:00
"prawda czyni wolnm" boli...
MOST
MOST 15.10.2021, 07:43
Brządkowski to taka gorsza wersja Urbana mniej profesjonalna bo to typowy społecznik a nie fajter. Od dawna wiadomo że trzeba radnych nieudaczników na bruk wysłać bo nic się nie zmieni. A tak poza tym to niewiele słychać o działaniach tych radnych czym oni się zajmują nie wiadomo
'
' 12.10.2021, 20:04
Brządkowski ty zginiesz z tej areny kłamst masz nagrabione jesteś znienawidzony ...bajki wymyślasz wielki firer jak za czasu okupacji faszystowskiej a ten redaktorek to puk w łeb ...obciach.***jcie dziady riot dawny tczew skom ...
Marian
Marian 12.10.2021, 15:36
Łukaszu, wiesz, że połowa z tego co mówisz to farmazony?
Wnikliwy
Wnikliwy 11.10.2021, 15:48
Brządkowski złotousty, jak zawsze. Chciałby decydować jak prezydent, ale bez odpowiedzialności przypisanej tej funkcji. I niech weźmie pod rozwagę swoją zmasowaną aktywność, bo czasami mniej znaczy lepiej. "Redaktor" Maniek - bez komentarza.
Zuzia
Zuzia 12.10.2021, 18:21
Złoto usty to sedno. Dużo gada mało efektów.
tczewiak
tczewiak 11.10.2021, 10:52
Ostatnie głosowanie nad betonowaniem Bajkowego dowodzi, że Pobłocki nie przepuści żadnego waszego projektu. Nawet jeśli poprze go pół miasta
Lukasz..BE