Pierwszaki z Tczewa laureatami wojewódzkiego projektu edukacyjnego „Uczę się bezpieczeństwa”

  • 06.10.2021, 15:08
  • Wawrzyniec Mocny
Pierwszaki z Tczewa laureatami wojewódzkiego projektu edukacyjnego „Uczę… KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Komendant Powiatowy Policji w Tczewie w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku wręczył nagrodę młodej laureatce Wojewódzkiego Projektu Edukacyjnego pn. „Uczę się bezpieczeństwa”. Wcześniej dwoje tczewskich laureatów otrzymało nagrody na Gali Finałowej IV i V konkursu, która odbyła się w sali teatralnej Uniwersytetu Gdańskiego. Za wykonane prace plastyczne dzieciaki otrzymały piękne nagrody w postaci hulajnóg.

29 września br. w sali teatralnej Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się uroczysta Gala Finałowa kończąca IV i V edycję Wojewódzkiego Projektu Edukacyjnego skierowanego do najmłodszych uczniów szkół podstawowych. Projekt powstał w Wydziale Prewencji KWP w Gdańsku w 2016 roku i od tego czasu realizowany jest w klasach pierwszych przez policjantów. W trackie policyjnych lekcji dzieciom przekazywane są treści dotyczące szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

 

W ramach podsumowania realizowanego projektu dzieci przygotowały prace plastyczne odzwierciedlające zdobytą przez nich wiedzę w zakresie bezpieczeństwa. W trakcie uroczystej gali laureatom konkursu plastycznego wręczone zostały nagrody i dyplomy. Podczas gali finałowej również nagrodzeni zostali dwaj laureaci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Tczewie. Gratulacje osobiście każdemu uczestnikowi złożył nadinsp. Andrzej Łapiński Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku i Dariusz Drelich Wojewoda Pomorski. Dodatkowo wczoraj insp. Marcin Malinowski Komendant Powiatowy Policji w Tczewie w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku wręczył nagrodę młodej laureatce Wojewódzkiego Projektu Edukacyjnego pn. „Uczę się bezpieczeństwa”, uczennicy ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Tczewie, która nie mogła uczestniczyć w gali finałowej.

 

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe