Ćwiczenia wszystkich jednostek pożarniczych gminy Morzeszczyn

  • 17.09.2021, 12:19
  • Wawrzyniec Mocny
Ćwiczenia wszystkich jednostek pożarniczych gminy Morzeszczyn OSP Morzeszczyn

Podziel się:

Oceń:

GM. MORZESZCZYN. 15 września w miejscowości Gętomie (Gmina Morzeszczyn), w obrębie Leśnictwa Brody Pomorskie odbyły się ćwiczenia zorganizowane przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie.

W ćwiczeniach wziął udział Pluton "POŻAR" Wojewódzkiego Obwodu Operacyjnego.

Dodajmy, że w skład Plutonu aktualnie wchodzą pojazdy z jednostek: JRG Tczew, OSP Pelplin, OSP Gniew, OSP Turze oraz OSP Subkowy.

Poza Plutonem w działaniach brały również udział wszystkie Jednostki OSP z Terenu Gminy Morzeszczyn.

Z jednostki OSP Morzeszczyn w ćwiczeniu udział wziął niezastąpiony 37-letni ciężki samochód gaśniczy GCBA Jelcz, natomiast pierwszowyjazdowy mercedes zabezpieczał rejon w razie wystąpienia nagłego, realnego zagrożenia.

Ćwiczenia miały na celu sprawdzenie gotowości bojowej w związku z wybranymi typami zagrożeń, występujących na terenie gminy Morzeszczyn.

 

(tomm)/Fot. OSP Morzeszczyn

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (10)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe