Kolejny cios w nielegalne salony gier

  • 21.08.2021, 11:22 (aktualizacja 21.08.2021, 11:29)
  • Źródło: KAS
Kolejny cios w nielegalne salony gier

Podziel się:

Oceń:

Funkcjonariusze Pomorskiego Urzędu Celno- Skarbowego w Gdyni ponownie wkroczyli do lokali z nielegalnymi automatami do gier Zabezpieczono 50 nielegalnych automatów do gier hazardowych.

Funkcjonariusze Pomorskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Gdyni, wykryli kolejne miejsca, w których urządzane były hazardowe gry na automatach. Tym razem były to lokale na terenie Tczewa i Malborka.

W wyniku czynności prowadzonych na podstawie postanowień Prokuratury Rejonowej w Tczewie, pomorska KAS zabezpieczyła  m.in. 21 nielegalnych urządzeń oraz gotówkę przeznaczoną na wypłaty wygranych w wysokości 7.900 zł.

W wyniku postanowień Prokuratury Rejonowej w Malborku zabezpieczono w czterech lokalizacjach 29 automatów do gier oraz 15.390 zł gotówki przeznaczonej na wypłaty wygranych.

W każdym z tych przypadków organizatorom gier na automatach grozi do 3 lat pozbawienia wolności oraz kara pieniężna wysokości 100.000 zł od każdego ujawnionego urządzenia. Podkreślić należy, że za organizatora gier hazardowych można uznać każdego, kto czerpie z tego korzyści, zarówno właściciela automatu, jego dzierżawcę jak i wynajmującego miejsce pod automat. 

Źródło: KAS

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe