Święto Policji w powiecie tczewskim [FOTO]

  • 22.07.2021, 12:59
  • Źródło: KPP Tczew
Święto Policji w powiecie tczewskim [FOTO]

Podziel się:

Oceń:

W tym roku to już 102 rocznica powstania polskiej Policji. Wczoraj tczewscy policjanci obchodzili swoje coroczne święto. Podczas gali awanse na wyższe stopnie otrzymało 48 funkcjonariuszy. Ceremonii przewodniczył Komendant Powiatowy Policji w Tczewie insp. Marcin Malinowski, który w imieniu swoim oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku nadinsp. Andrzeja Łapińskiego podziękował wszystkim funkcjonariuszom oraz pracownikom cywilnym za codzienne zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa w powiecie tczewskim.

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. Niestety tegoroczne obchody były skromniejsze niż zwykle z powodu obowiązujących obostrzeń epidemicznych i odbyły się w ograniczonym gronie. O godzinie 10.00 na parkingu wewnętrznym tczewskiej komendy odbyła się uroczysta zbiórka. W trakcie ceremoniału Komendant Powiatowy Policji w Tczewie insp. Marcin Malinowski wraz ze swoim zastępcą mł. insp. Radosławem Fortuną wręczyli funkcjonariuszom akty mianowania na wyższe stopnie. W tym roku w powiecie tczewskim awansowało na wyższe stopnie 48 funkcjonariuszy. Dodatkowo komendanci tczewskiego garnizonu w imieniu samorządowców wręczyli nagrody wyróżniającym się w służbie policjantom oraz pracownikom Policji.

Komendant Powiatowy Policji w Tczewie insp. Marcin Malinowski podziękował wszystkim funkcjonariuszom oraz pracownikom cywilnym za codzienne zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego powiatu. Dodatkowo szef tczewskich policjantów podziękował przedstawicielom lokalnych władz samorządowych za dotychczasową współpracę i współdziałanie z Policją na rzecz bezpieczeństwa w powiecie tczewskim. Na zakończenie swojego wystąpienia komendant życzył policjantom oraz pracownikom cywilnym dalszych sukcesów zawodowych.

 

Źródło: KPP Tczew

Zdjęcia (13)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe