Kawa z Gazetą Tczewską - rozmowa z Andrzejem Demskim. Czy obecny starosta utrzyma się? Czy radni nowego klubu dochowają wierności?

  • 11.07.2021, 19:27
  • Wawrzyniec Mocny
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Do kolejnej odsłony „Kawy z Gazetą Tczewską” zaprosiliśmy Andrzeja Demskiego, radnego Rady Powiatu Tczewskiego, przewodniczącego klubu radnych „Tczew 2023”. Poruszyliśmy szereg istotnych tematów. Pytaliśmy czy wniosek o odwołanie starosty i zarządu powiatu ma szanse powodzenia oraz czy radni nowego klubu mają swojego kandydata na nowego starostę oraz członka zarządu? Pytaliśmy skąd w nowym klubie dwóch radnych z Koalicji Obywatelskiej.

 

Kontrowersyjnym tematem, który podjęliśmy jest sytuacja polityczna i prawna radnego powiatowego Piotra Odya, którego jedna z lokalnych gazet wymienia jako kandydata na wicestarostę.

 

 

!! ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA KOLEJNEGO ODCINKA PROGRAMU „KAWA Z GAZETĄ TCZEWSKĄ” !!

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Proszę wytłumaczyć widzom
Proszę wytłumaczyć widzom 16.07.2021, 10:06
w jakim celu powołano klub Powiat 2023 ?
o tym cisza
o tym cisza 16.07.2021, 09:58
Warto wspomnieć z jakim ugrupowaniem współpracowało PiS po stracie zaufania do vice starosty...
anka
anka 16.07.2021, 01:36
Marian, gadaj z Kulasem, Sosną i innymi poj.bami. Z inteligentnymi rozmówcami jesteś bez szans, ośmieszasz siebie i szmatławca.
do anka
do anka 19.07.2021, 11:14
tak apropo użytego sformułowania, które można uznać za powszechnie obraźliwe...
szmatławiec
1. pogard. «bezwartościowa gazeta»
2. pogard. «w okresie okupacji hitlerowskiej: organ prasowy okupanta»
źródło: https://sjp.pwn.pl/sjp/szmatla…
JJ
JJ 16.07.2021, 06:16
Wyjątkowo prostacki komentarz. A stać cię na coś merytorycznego? Myślę że twój intelekt tego nie ogarnia.
Joan
Joan 13.07.2021, 17:52
Swietna wypowiedź Demskiego.Nawet Maniek nie był w stanie nic popsuć mimo, że plótł i motał się jak zwykle.
Joan ty ćwiartko
Joan ty ćwiartko 13.07.2021, 21:08
Joan ale ty jesteś marnością. Maniek brawo.
rt
rt 16.07.2021, 01:38
No, niestety Joan ma rację, ale jest zbyt delikatna.
Estetyk...
Estetyk... 12.07.2021, 18:19
Podziwiam pana Demskiego pomimo zdziwienia, ze osoba wyksztalcona i ogolnie szanowana udziela wywiadu czemus takiemu, jak "Gazeta Tczewska"! Oni i tak niczego nie sa w stanie zrozumiec wszak percepcja nie ta....
Do estetyka
Do estetyka 16.07.2021, 06:11
Prostaku osoba inteligentna nie musi tego podkreślać, że nią jest, a wykształcenie o niczym nie świadczy..
do estetyka
do estetyka 13.07.2021, 08:16
Takich tekstów jak twój nikt nie jest w stanie zrozumieć - percepcja nie ta ;-DDDD
czytelnik
czytelnik 12.07.2021, 22:16
Naucz się najpierw pisać poprawnie po Polsku, a później zabieraj się za komentowanie.
Lato
Lato 13.07.2021, 22:57
Po polsku, czytelniku. Polski to przymiotnik,
Estetyt
Estetyt 13.07.2021, 00:14
Wskaz mi prosze owe bledy! :)
Obserwator
Obserwator 12.07.2021, 12:10
Skąd takie oburzenie na postawe Jana Kulas? Póki co to najbardziej zasłużona osoba w całej tej radzie....
a
a 13.07.2021, 17:46
Czym się zasłużył? Jeden mądry przykład proszę.
Mateusz
Mateusz 16.07.2021, 19:28
Piękna karta, gdy ryzykował w opozycji antykomunistycznej w Tczewie i potem budował od podstaw nowy Tczewski i niekomuszy samorząd. Rozumiem, że to dla ciebie robienie szkody Polsce?
znaczona karta
znaczona karta 19.07.2021, 18:34
absolwent Wieczorowego Uniwersytetu Marksizmu-Leninizmu (WUML), w istocie "piękna" karta...takich ludzi nazywamy: koniunkturalistami,konformistami, oportunistami...tak po prostu tKARIEROWICZAMI... czym ryzykował ?:))
tadeusz
tadeusz 16.07.2021, 23:48
"Piękna karta", banał. Niczym nie ryzykował, bo nic ryzykownego nie zrobił. Latał po kościołach i plebaniach. Tyle. Bez konsekwencji ze strony "aparatu".
ślimak
ślimak 19.07.2021, 15:16
Zapewne twój ubecki rodowód tego nie obejmuje..

Pozostałe