Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Licealiadzie w siatkówce plażowej

  • 17.06.2021, 08:50
  • Wawrzyniec Mocny
Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Licealiadzie w siatkówce plażowej

Podziel się:

Oceń:

Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie wspólnie z Tczewskim Centrum Sportu i Rekreacji w Tczewie 10 czerwca dokończyło zmagania w siatkówce plażowej. W kategorii dziewcząt wystartowało w sumie 9 zespołów – Igrzyska Młodzieży Szkolnej 6 zespołów, natomiast w Licealiadzie 3 zespoły.

W zawodach prawo startu mieli uczniowie Szkół Podstawowych, rocznik 2006-2007. Natomiast w przypadku Licealiady prawo startu mieli uczniowie urodzeni w latach 2001-2005.

Zmagania Igrzysk Młodzieży Szkolnej ze względu na duże zainteresowanie podzielono na 2 grupy, w której jedną grupę stanowiły drużyny Szkół podstawowych z Tczewa, natomiast w drugiej grupie rozstawione zostały drużyny z powiatu. Po rozegraniu meczy grupowych drużyny znajdujące się na miejscach 1-3 rozegrały ze sobą mecze, dzięki którym wyłoniono zwycięzcę zawodów.

Ostatecznie zwycięzcą Igrzysk Młodzieży Szkolnej została Szkoła Podstawowa Nr 1 w Gniewie. W przypadku Licealiady zwycięzcą została I LO w Tczewie.

 

Finały o I m-ce

SP Nr 10 Tczew 0:2 SP 1 Gniew

Mecz o III miejsce:

SP Nr 11 Tczew 0:2 SP Nr 2 Pelplin

Mecz o V miejsce:

ZKiW Nr 1 Pelplin 2:0 SP Nr 4 Tczew

 

Wyniki

1. miejsce SP Nr 1 Gniew

 

2. miejsce SP Nr 10 Tczew

3. miejsce SP Nr 2 Pelplin

4. miejsce SP Nr 11 Tczew

5. miejsce ZKiW Nr 1 Pelplin

6. miejsce SP Nr 4 Tczew

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe