Akcja ulotkowa Młodzieży Wszechpolskiej na 40-letnią rocznicę śmierci Prymasa Kard. Stefana Wyszyńskiego

  • 02.06.2021, 16:03
  • Wawrzyniec Mocny
Akcja ulotkowa Młodzieży Wszechpolskiej na 40-letnią rocznicę śmierci… Nadesłane do redakcji

Podziel się:

Oceń:

„Działajcie w duchu zdrowego nacjonalizmu. Nie szowinizmu, ale właśnie zdrowego nacjonalizmu, to jest umiłowania Narodu i służby jemu” - To jeden z cytatów, Prymasa Tysiąclecia, kardynała Stefana Wyszyńskiego, który w formie ulotki trafił dziś do rąk mieszkańców Pomorza. A wszystko dzięki akcji ulotkowej Młodzieży Wszechpolskiej.

Działacze Młodzieży Wszechpolskiej pod kościołami w Trójmieście, Tczewie i Lęborku rozdawali dziś ulotki z myślą kardynała Wyszyńskiego związaną z Katolicką Nauką Społeczną i chrześcijańskim kształtem patriotyzmu oraz nacjonalizmu.

 

- W piątek obchodziliśmy 40. rocznicę śmierci Prymasa Tysiąclecia, który był niepodważalnym duchowym przywódcą narodu polskiego u schyłku XX wieku – tłumaczą swoją akcję organizatorzy. - Poprzez akcję ulotkową chcieliśmy zachęcić wiernych do studiowania myśli Wyszyńskiego, która wciąż nie uległa przedawnieniu.

 

Więcej:

https://www.facebook.com/TczewscyPatrioci/posts/6089431807741038

 

 

opr. (tomm)/Młodzież Wszechpolska

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe