Wychodzimy bez maseczek, ale te nadal obowiązują w zamkniętych pomieszczeniach

  • 16.05.2021, 17:10
  • redakcja
Wychodzimy bez maseczek, ale te nadal obowiązują w zamkniętych pomieszczeniach KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Mimo, że od 15 maja zniesiono obowiązek noszenia maseczek na świeżym powietrzu, policjanci przeprowadząją kolejne działania na rzecz walki z koronawirusem. Mundurowi zwracają uwagę na to, czy przestrzegane są pozostałe ograniczenia. Wszystko w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo każdego z nas.

Gdyńscy policjanci wciąż kontynuują działania na rzecz walki z koronawirusem. W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich funkcjonariusze apelują o stosowanie się do obowiązujących przepisów.

 

W ramach działań stróże prawa zwracają uwagę na to, czy osoby znajdujące się na świeżym powietrzu bez maseczki, zachowują 1,5 m odstępu od siebie. Policjanci sprawdzają czy w pomieszczeniach zamkniętych każdy stosuje się do obowiązku zakrywania ust i nosa, a także czy zachowany jest reżim sanitarny w punktach gastronomicznych i innych miejscach szczególnie uczęszczanych przez mieszkańców. Osoby, które będą lekceważyć przepisy muszą liczyć się z konsekwencjami.

 

Konieczność tych działań podyktowana jest wciąż panującą sytuacją pandemiczną. Dlatego w trosce o zdrowie nas wszystkich, funkcjonariusze nadal będą reagować i dyscyplinować społeczeństwo.

 

Opr. (red.)/KPP Tczew

html_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe