#SZCZEPIMYSIĘ. Ruszyły szczepienia tczewskich policjantów przeciw COVID-19

  • 02.04.2021, 12:00
  • KPP Tczew
#SZCZEPIMYSIĘ. Ruszyły szczepienia tczewskich policjantów przeciw COVID-19 KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Ruszyły szczepienia tczewskich policjantów przeciw koronawirusowi. W Szpitalach Tczewskich przy ul. 1 Maja pierwszą dawkę przyjęli policjanci z powiatu tczewskiego. Komendant Powiatowy Policji w Tczewie mł. insp. Marcin Malinowski pierwszą dawkę otrzymał przedwczoraj w szpitalu tymczasowym na PGE Narodowym. Poddanie policjantów szczepieniu to wyraz troski nie tylko o ich zdrowie, ale także o bezpieczeństwo i ochronę obywateli, z którymi mają oni kontakt podczas zdarzeń, wypadków czy interwencji.

24 marca br. w szpitalu tymczasowym na PGE Narodowym odbyła się inauguracja procesu szczepień służb mundurowych. Funkcjonariusze reprezentujący Policję, Państwową Straż Pożarną, Służbę Ochrony Państwa, Straż Graniczną oraz Służbę Więzienną przyjęli pierwsze dawki szczepionek przeciw COVID-19. 29 marca br. pierwszą dawkę szczepionki przyjął również Komendant Powiatowy Policji w Tczewie mł. insp. Marcin Malinowski.

 

Przedwczoraj akcja szczepień rozpoczęła się również w Szpitalach Tczewskich przy ul. 1 Maja dla tczewskich policjantowi. W szpitalu pierwszą dawkę przyjęli funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego, wydziału prewencji, dzielnicowi oraz policjanci z podległych komisariatów. Szczepienia przebiegają bez przeszkód, a kolejni policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie będą systematycznie szczepieni.

 

Pamiętajmy, najskuteczniejszym sposobem walki z wirusem jest przyjęcie szczepionki. Poddanie policjantów szczepieniu to wyraz troski nie tylko o ich zdrowie, ale także o bezpieczeństwo i ochronę obywateli, z którymi mają oni kontakt podczas zdarzeń, wypadków czy interwencji.

KPP Tczew

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe