Kawa z Gazetą Tczewską - pierwszy odcinek. Rozmowa z... Arkadiuszem Stubbą. Walczymy o start w igrzyskach olimpijskich

  • 31.03.2021, 12:12
  • Wawrzyniec Mocny
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Rozmawiamy z Arkadiuszem Stubbą trenerem Klubu Karate Senshin Tczew, kadry narodowej o wytrwałości, samodyscyplinie, sukcesach i kolejnych, coraz trudniejszych wyzwaniach.

- Ostatnie Grand Prix Tczewa w karate tradycyjnym odbyły się mimo zagrożenia COVID-19. Był Pan ich głównym organizatorem. Jak można ocenić przebieg tych zawodów pod względem organizacyjnym?

Zawody przebiegły sprawnie, pomimo zagrożenia COVID-19. Zastosowaliśmy odpowiednie procedury z zakresu bezpieczeństwa. Były oddzielne bloki czasowe dla poszczególnych grup startowych. Wszystko przebiegło zgodnie z planem – bezpiecznie i o czasie. Zawodnicy byli zdyscyplinowani. Wszyscy mieli maseczki. Przebiegało to sprawnie i prawidłowo.

 

- Jaki był poziom sportowy ostatniego Gand Prix Tczewa. Przypomnijmy naszym czytelnikom: były to zawody międzynarodowe ENERGA Grand Prix Tczew Karate WKF, (World Karate Federation), które odbyły się 20-21 marca. br.

Zawody te były ujęte w Polskiej Unii Karate. Były takim ścisłym przygotowaniem do Mistrzostw Europy i do turnieju kwalifikacyjnego do olimpiady, które odbędą się pod koniec maja w Paryżu. Poziom zawodów był bardzo wysoki. Przyjechały najlepsze kluby karate nie tylko krajowe, ale także z Ukrainy, Norwegii, Francji, Niemiec, Słowacji. Szkoda, że turniej nie mógł się odbyć z udziałem publiczności, ale mamy nadzieję, że kolejne zawody odbędą się w czasach bardziej normalnych, które pozwolą na zaproszenie widzów.

(...)

 

!! ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA WYWIADU WIDEO !!

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
judo
judo 31.03.2021, 19:23
Nie wiedziałem , ciekawe zdarzenie w Tczewie.

Pozostałe