piątek, 19 kwietnia 2024 00:37

PIŁKA NOŻNA. 14. kolejka 1. Ligi Kobiet. Niestety bez punktów z Bielska-Białej...

Mecz odbył się 20 marca. Podczas spotkania bramki zdobyły Magdalena Knysak (2 minuta) i Katarzyna Moskała (49 minuta). Niestety tczewiankom zabrakło skuteczności, co same potwierdzały po meczu. Niestety nie udało się pozyskać nowych punktów ligowych.

Autor: Pogoń Tczew

Z drugiego dalekiego wyjazdu do Bielska-Białej w rundzie wiosennej tczewianki wróciły bez punktów. Tym razem zespół uległ drużynie BTS Rekord Bielsko-Biała. Już w drugiej minucie spotkania padła pierwsza bramka. Rzut karny wykorzystała Magdalena Knysak. Po 45 minutach to BTS Rekord B-B był na prowadzeniu dzięki bramce z rzutu karnego w pierwszej minucie.

- W nasze poczynania wdarła się niepewność, przez co w pierwszej połowie kilka dogodnych sytuacji miały jeszcze gospodynie – komentowała po meczu jedna z zawodniczek Pogoni.

Na przerwę Pogoń schodziła z wynikiem 0:1 a tuż po przerwie, w 49 minucie zespół z Tczewa popełnił błąd podczas otwarcia gry, który wykorzystała Katarzyna Moskała.

W drugiej połowie gra naszego zespołu wyglądała lepiej, stworzono dwie/trzy dogodne sytuacje, które mogły zakończyć się bramką, ale... zabrakło skuteczności i starcie zakończyło się wynikiem BTS Rekord Bielsko-Biała 2 - 0 KS Pogoń Dekpol Tczew

W następnej kolejce nasz zespół podejmie w meczu domowym KOBIECY KLUB PIŁKARSKI STOMILANKI OLSZTYN.

Starcie odbędzie się 1 kwietnia o godz. 15.00.