Nic nas tu nie trzyma – spektakl ONLINE

  • 03.03.2021, 15:00
  • Źródło: CKiS Tczew
Nic nas tu nie trzyma – spektakl ONLINE

Podziel się:

Oceń:

Teatr Zielony Wiatrak • 08.03.2021, 19:00

Z okazji Dnia Kobiet,  CKiS serdecznie zaprasza na spektakl online "Nic nas tu nie trzyma" w wykonaniu Teatru Zielony Wiatrak.

Spektakl „Nic nas tu nie trzyma” to realizacja dramatu Marka Branda inspirowanego powieścią „Pamiętniki Adama i Ewy”, którą napisał Mark Twain w 1906 roku. Twain w sposób humorystyczny ukazał losy naszych prarodziców od momentu stworzenia aż do momentu wygnania z Raju.

Marek Brand w swoim dramacie kładzie większy nacisk na relacje, jakie zachodzą pomiędzy naszymi bohaterami. Mówi o rodzącym się jednym z najsilniejszych uczuć w relacji ludzi – miłości.

Akcja sztuki dzieje się w ogrodzie, którego właścicielem jest tajemniczy Pan. Czy Pan to Bóg? Czy losy naszych bohaterów są zdeterminowane kaprysami tajemniczego Pana? Marek Brand przedstawia własną, czasami nostalgiczną, ale nie pozbawioną humoru wersję Księgi Rodzaju.

Link do spektaklu organizatorzy podadzą wkrótce.

 

Tekst i reżyseria – Marek Brand

Obsada: Ewa – Karolina Arczewska, Adam – Marek Brand

Muzyka – Paweł Zagańczyk

Konsultacje scenograficzne – Anna Molga

Realizacja: Plama GAK

Źródło: CKiS Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe