24-LATEK USŁYSZAŁ ZARZUTY KRADZIEŻY NA TERENIE SKLEPÓW

  • 18.02.2021, 13:00
  • Źródło: KPP Tczew
24-LATEK USŁYSZAŁ ZARZUTY KRADZIEŻY NA TERENIE SKLEPÓW

Podziel się:

Oceń:

Kryminalni zatrzymali 24-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo kradzieży. Według ustaleń mundurowych sprawca, wykorzystując nieuwagę ekspedientki, ukradł z kasy 2 tys. złotych. Dodatkowo stróże prawa ustalili, że zatrzymany mieszkaniec powiatu tczewskiego miał związek z kradzieżami na terenie jednego z supermarketów, skąd kradł butelki z alkoholem. Zatrzymany mężczyzna został doprowadzony do miejscowej komendy. Śledczy przesłuchali 24-latka, któremu przedstawili zarzuty dotyczące kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

2 lutego br. tczewscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży, do której miało dojść na terenie jednego ze sklepów w tym mieście. Przyjmujący zawiadomienie o przestępstwie mundurowi ustalili, że sprawca po wejściu na teren placówki, wykorzystał nieuwagę ekspedientki i ukradł z kasy 2 tys. złotych. Stróże prawa w związku z zaistniałym zdarzeniem ustalili dokładne okoliczności tego przestępstwa oraz ustalili rysopis sprawcy.

Kryminalni, zajmując się tą sprawą, ustalili personalia mężczyzny, którego podejrzewali o to przestępstwo. Mundurowi wczoraj ustalili, gdzie aktualnie przebywa podejrzewany 24-latek i go zatrzymali. Funkcjonariusze dodatkowo ustalili, że zatrzymany mężczyzna ma związek z kradzieżami 8 butelek drogich alkoholi na terenie jednego z supermarketów. Do tych kradzieży dochodziło w styczniu br. i w wyniku przestępczej działalności sprawcy powstały straty w wysokości ponad tys. złotych.

Śledczy przesłuchali już zatrzymanego mężczyznę, któremu przedstawili zarzuty dotyczące kradzieży, do których się przyznał. Teraz losem mężczyzny zajmie się sąd. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe